24.02.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Підкилимні домовленості: трускавецькі посадовці «вибили» рекордне фінансування з Фонду регіонального розвитку?

Підкилимні домовленості: трускавецькі посадовці «вибили» рекордне фінансування з Фонду регіонального розвитку?

Плюс-мінус декілька мільйонів! Сума, озвучена на сайті Трускавецької міської ради, яку можна отримати з Державного фонду регіонального розвитку для завершення робіт у НВК «СЗШ №2-гімназія», відрізняється від результатів обласної комісії з ДФРР.

Перелік об’єктів, будівництво й реконструкція яких буде профінансоване у 2020 році на Львівщині з коштів ДФРР, був оприлюднений 23 січня цього року. Загалом було розподілено 360 млн грн, Трускавець отримав 12 млн грн на продовження робіт зі створення «Регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі НВК «СЗШ №2-гімназія».

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Віталій Загайний, голова Центру громадських ініціатив.

575.jpg

А сьогодні на сайті Трускавецької міської ради названо 14, 5 млн грн, які місто отримає з ДФРР за умови, якщо профінансує 5 млн грн з бюджету для виконання робіт у НВК «СЗШ №2-гімназія».

По суті, створення регіонального центру сприяння здорового способу життя – це реконструкція та термомодернізація (утеплення) приміщення школи. Проєкт передбачає створення шатрового даху з мансардними приміщеннями, які необхідні для функціонування Регіонального центру, де будуть проводитись акції для дітей та молоді з метою пропаганди здорового способу життя.

За інформацією керівника відділу освіти Ореста Павловича, наприкінці року швидкими темпами тривало оновлення даху у школі-гімназії, працювало кілька бригад ремонтників. Торік з Державного фонду регіонального розвитку для реалізації цього проєкту місто отримало 9 млн грн. 

Хоча спочатку Трускавець за підсумками конкурсу, які були оприлюднені у квітні 2019 року , взагалі «пролетів» - усі подані проекти були відхилені. Проте після президентських виборів відбувся перерозподіл фінансування на місцях і Трускавцю вдалося залучити 9 млн грн. 

Однак навіть цей результат виглядає більш, ніж скромним на фоні міст-сусідів. Так, Дрогобич торік отримав понад 33,5 млн гривень з державного фонду для реалізації чотирьох проектів, які увійшли до переліку переможців, у 2018 році місто Котермака залучило понад 27 млн грн! 

Зазначимо, що кошторисна вартість робім зі створення регіонального центру сприяння здорового способу життя становить 35, 4 млн грн. Відділ освіти міської ради за результатами відкритих торгів 13 жовтня 2018 року уклав угоду на роботи з ТОВ «Західатомбудсервіс», яке запропонувало найдорожчу пропозицію серед учасників. 

Відповідно до тендерної документації з суми контракту фірма отримає 2,5 млн грн прибутку, а на зарплати працівникам витратить 5,9 млн грн. «Західатомбудсервіс» зобов’язується реконструювати дах, перекриття, замінити вікна, реконструювати опалення, провести утеплення та термоізоляцію фасаду, облаштувати пандуси тощо.

Фінансування проєкту передбачено у співвідношенні 70% на 30% з державного та міського бюджету Трускавця.

Вікторія УТРИН

Социальные комментарии Cackle