25.03.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Освітяни Трускавця – серед найбільших платників податків до бюджету

Освітяни Трускавця – серед найбільших платників податків до бюджету

Відділ освіти Трускавецької міської ради за підсумками минулого року посів третє місце серед бюджетоутворюючих установ – платників податків у місті-курорті.

Про це повідомляється в інформації про основні показники роботи господарського комплексу Трускавця за 2018 рік, яка оприлюднена на сайті міськради.

Перше місце за сумою надходжень, сплачених о місцевого бюджету, обіймає ПрАТ «Трускавецькурорт». Торік акціонерне товариство відрахувало до скарбнички міста 15, 7 млн грн, з яких 9,7 млн грн – це плата за землю.

Друге місце  у ТзОВ «Хотел Менеджмент Груп», яке сплатило до бюджету  8,5 млн грн, а бронза – у міського відділу освіти: 6,4 млн грн. Практично уся сума – це податок на доходи фізичних осіб.

Четверту і п’яту сходинку у переліку найпотужніших платників податків у Трускавці ділять санаторій «Карпати» та «Ріксос-Прикарпаття» - по 5,4 млн грн. Цікава деталь – «Ріксос» сплатив торік 1, 17 млн грн туристичного збору, а «Карпати» - лише 4,1 тис грн.

Рекордсменом ж серед боржників зі сплати податків і зборів є ТзОВ «Трускавецький водоканал», заборгованість якого - понад 5 млн грн. На цьому ж рівні і  МКП «Метал», борг підприємства - 4,3 млн грн

Нагадаємо, що у 2018 році до бюджету міста надійшло податків, зборів та інших платежів в сумі понад 313 млн грн, що на 25 млн грн більше поступлень у 2017 році.

Щодо видатків, то минулого року на органи управління було скеровано 24, 7 млн грн; на охорону здоров’я  - понад 42 млн грн (субвенція з держбюджету – 25, 5 млн грн); на освіту – 83, 4 млн грн, з яких понад 65 млн грн склали видатки на заробітну плату. 

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle