17.09.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Олімпійці у приклад – трускавецькі учні матимуть Олімпійський урок із зірками спорту

Олімпійці у приклад  – трускавецькі учні матимуть Олімпійський урок із зірками спорту

15 вересня у Трускавці пройшла презентація непересічного спортивного проекту «Олімпійський урок в західному регіоні України». Подія згуртувала місцеве та спортивне керівництво 4-х сусідніх міст – Трускавця, Дрогобича, Борислава та Старого Самбора. Проект буде реалізовуватись спільно Національним Олімпійським Комітетом України, представництвом НОКУ у Львівській області та Міжнародним Центром «Європейська інтеграція України». Сама ж ідея належить Дмитру Мицаку, члену НОК України, спортсмену-олімпійцю. Мета проекту доволі глобальна - сформувати в учнів навички і культуру здорового способу життя; вміння і прагнення досягати своєї мети в будь-якій сфері діяльності; залучення їх до активного, а головне здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом; підготовка здорових, мотивованих, освічених і фізично міцних громадян нашої країни.

Планується, що уже цієї осені Олімпійський урок охопить 4 міста Львівщини, серед яких Трускавець та Дрогобич. Як розповів Роман Коваль, завідувач відділу у справах сім'ї молоді та спорту ТМР, уже 28 вересня трускавецькі учні 6-7 класів трьох шкіл курортного міста матимуть Олімпійський урок на центральній площі оздоровниці.

- Цей урок включатиме в себе зустріч юних трускавчан із відомим спортсменом олімпійцем, ім’я якого поки що не розголошують. Спортсмен розповість про шлях свого успіху, тренування і досягнення у великому спорті, відтак будуть показові тренування. Кульмінацією дійства стануть естафети і змагання серед учнів з різних видів спорту. Опісля публічного Олімпійського уроку – усі бажаючі школярі напишуть твір на тему незламності спортивного духу. Твори слід надсилати до Національного олімпійського комітету України, де компетентне журі визначить кращі роботи та оголосить переможців. Сподіваємось погожа погода дозволить провести цей масштабний захід саме на центральній площі Трускавця. В протилежному випадку – дійство доведеться перенести в спортзал місцевої школи-гімназії, - розповів пан Коваль.

За словам завідувача міського відділу у справах сім'ї молоді та спорту, аналогічні Олімпійські уроки пройдуть і в інших запланованих містах нашого регіону. Їхнє завдання – заразити юних школярів любов’ю до спорту, мотивувати їх до високих спортивних досягнень на прикладі відомих олімпійців та виховувати в молоді національний дух.

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle