16.10.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Обережно – аферисти! Телефонні шахраї видурюють кошти у трускавчан

Обережно – аферисти! Телефонні шахраї видурюють кошти у трускавчан

У Трускавці активізувалися телефонні аферисти, які заради легкої наживи видурюють з довірливих людей чималі кошти. Про хитрі схеми шахраїв 15 жовтня на оперативній нараді в мерії розповів начальник Трускавецького відділення поліції Максим Гук. За словами головного полісмена курортного міста, найчастіше шахраї діють в такий спосіб: у телефонному режимі представляються працівниками поліції або інших правоохоронних органів і повідомлять своїй жертві про те, що їхні родичі (діти, внуки, чи інші близькі їм люди) потрапили в біду. Під неприємностями шахраї видають вчинення певного правопорушення, ДТП тощо. Для вирішення проблеми пропонують залагодити її «полюбовно» - тобто дати кругленьку суму коштів.

- Найчастіше шахраї телефонують у пізню пору доби та не дають можливості своїй жертві реально оцінити ситуацію та передзвонити до рідної людини і впевнитися, що з нею все гаразд, - розповів  Максим Гук.

Також, за твердженнями головного полісмена Трускавця – зловмисники ретельно планують свою аферу: ведуть стеження за людиною, дізнаються про неї певні дані, місце праці тощо.Найчастіше потерпілими стають особи похилого віку, вони легко вірять почутому.

- Просимо не вестися на подібний обман та обов’язково перевіряти достовірність інформації перед тим, як вчиняти якісь дії, а тим паче передавати зловмисникам кошти. Шахраї розраховують на своєрідний психологічний тиск, раптовість та неспроможність людей похилого віку  адекватно оцінити ситуацію, - наголосив пан Гук.

Правоохоронці закликають трускавчан та гостей міста: у разі отримання подібних дзвінків від аферистів не грати за їхніми правилами, а звертатися у поліцію.

 

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle