19.04.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Обдурили! Наталя Пономаренко й Руслан Крамар не розрахувалися сповна з членами виборчих комісій від леді Ю

Обдурили! Наталя Пономаренко й Руслан Крамар не розрахувалися сповна з членами виборчих комісій від леді Ю

Під час цьогорічних виборів президента «Батьківщина» обросла скандалами - не всюди штаби кандидатки у президенти Юлії Тимошенко чесно розрахувалися із членами виборчих комісій. Така ситуація мала місце і в Трускавці. Про це повідомила 17 квітня у соціальній мережі Фейсбук під постом про штурм офісу «Батьківщини» в Києві членами комісій, трускавчанка Наталія Цихівська-Грищенко. З нею теж не в повній мірі розрахувалися за те, що працювала на виборчій дільниці.

ком.jpg

Факт неповної сплати коштів за роботу підтверджує і пані Леся, яка була секретарем в одній з виборчих комісій. Жінка запевняє: «Напередодні першого туру виборів, коли дільницю готували до голосування, велися розмови, що нам заплатять за роботу по 2 тис гривень. Хоча, звісно, офіційно трудових відносин ми не оформляли. По завершенні ж голосування нам повідомили, що головний офіс «Батьківщини» видав менше коштів на місця, тож нам заплатили лише по 750 грн. Я була секретарем комісії і отримала, як й усі, 750 грн, хоча роботи виконала чимало. Наскільки це правда, що головний офіс партії «Батьківщина» видав  менше коштів – питання риторичне. Оскільки мені відомо, що члени виборчих комісій від Юлії Тимошенко у Дрогобичі та Стебнику отримали більші виплати на руки. Але це теж все на рівні розмов між знайомими. Чому і хто обділив нас – запитання відкрите. Також мені відомо, що від кандидата Петра Порошенка після першого туру виборів телефонували з головного штабу до людей на місцях та запитували, чи з ними розрахувалися так, як обіцяли! А від «Батьківщини» такого не було», - резюмує пані Леся. 

Як відомо, головою міського осередку ВО «Батьківщина» у Трускавці є Руслан Крамар, а «сірим кардиналом» - Наталія Пономаренко, секретар Трускавецької міської ради. Тож, мабуть, саме вони і відповідали за оплату праці членів виборчих комісій. Чому не гарантували повної виплати грошових компенсацій для людей за проведену у день виборів роботу – невідомо. Та ставлення до людської праці демонструє – представники політичної сили, лідерка якої зайняла 3 місце у першому турі президентських виборів, мабуть, розчаровані невдачею леді Ю, вирішили забути про свої обіцянки та «розвести» людей на гроші. 

ком2.jpg


Социальные комментарии Cackle