19.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Обіцяють чисті вулиці! «Парк курортний» придбав нову техніку до зими

Обіцяють чисті вулиці! «Парк курортний» придбав нову техніку до зими

Вулиці Трускавця цієї зими має бути чистими та неслизькими. Як повідомив на апаратній нараді у мерії керівник комунальної структури «Парк курортний» Назар Веретка, підприємство днями придбало малогабаритний трактор для очищення вузьких тротуарів міста та прогулянкових алей курортного парку від снігу. Покупка нового транспорту із відповідним обладнанням до нього обійшлася підприємству у 381 тис грн це. Ці кошти «Парк курортний» не брав із бюджету Трускавця, а із власних надходжень.

- Сьогодні трактор МТЗ-320 прибув у Трускавець зі Львова. Він білоруського виробництва. Курортному місту такий малогабаритний трактор необхідний для очищення вузеньких тротуарів від снігу та заметів, на які не проїде великогабаритна  снігоочисна техніка, - пояснив пан Веретка.  

Окрім цього керівник «Парку курортного» наголосив, що працівники їхнього підприємства абсолютно готові до зимових випробувань. Підприємство уже закупило близько 200 кубометрів піску та 50 тонн солі. Цією сумішшю і будуть посипати дороги та пішохідні зони міста у зимовий період, щоб не було слизько. Також у «Парку курортному» полагодили усю техніку, яка необхідна комунальникам для належної очисти міста від снігопадів: 2 автомобілі МАЗ, 2 трактори МТЗ-82 з відвалами та щітками для очистки пішохідних зон курорту, автогрейдер та екскаватор. Наскільки буде незасніжено та прибрано на вулицях Трускавця цієї зими – будемо спостерігати.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle