14.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Новий підрядник якісно завершив ремонт у оселі трускавецького сироти! Розголос у ЗМІ допоміг у ситуації

Новий підрядник якісно завершив ремонт у оселі трускавецького сироти! Розголос у ЗМІ допоміг у ситуації

Нарешті - з ремонтом! В оселі сироти Богдана Бріліантова під кінець травня таки фінішували ремонті роботи. Тож тепер хлопець спокійно може оселитися у своєму новому житлі. Історія з придбанням та ремонтом квартири для дитини-сироти Богдана Бріліантова у Трускавці наробила під кінець минулого року чималого галасу.

Уся річ у тому, що квартиру міське управління комунальної власності курорту придбало за ціною, що була вищою за ту, яку пропонував забудовник. Так, якщо вартість одиниці площі, за якою реалізував квартири забудовник «Зелений Двір» на Стуса , 9-Б, становила  в середньому 10 тис грн за кв м, то управління придбало оселю за майже 13 тис грн за кв м. Більшу частину необхідних для цього коштів місто отримало від держави, решту – дофінансували з бюджету, у тому числі й проведення ремонтних робіт.

03.jpg

Та і тут не було все гладко. Трускавецький виконком уклав угоду з дрогобицьким підприємцем Марією Михайлишин щодо ремонту квартир, придбаних для дітей-сиріт. Однак по факту роботи здійснював субпідрядник – Степан Галайда, із яким родина Богдана Бріліантова зазнала чимало клопотів. Оскільки контролем якості ремонтних робіт займалася тітка Богдана Олена Домшин, то спільно із чоловіком вони виявили чимало кричущих дефектів по ремонту.

У проміжних актах виконаних робіт підрядник вказував одні матеріали, а по факту користувався іншими, значно дешевшими. Окрім цього підрядник обіцяв виконати ремонт до нового року – та в терміни не вклався. Тож на вимогу родини Богдана після численних скандалів та висвітлення теми факту неякісного ремонту робіт в оселі сироти у медіа ресурсі «Джерела Трускавця» Дрогобицька місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом неналежного виконання ремонтних робіт - ч.2 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Відтак тітка Богдана добилася того, що вони обрали нового підрядника для завершення ремонтних робіт в оселі. Це фірма ПП « Мінора».

- Вони роботи виконали, як і обіцяли – за місяць часу. Майстер пан Зеновій перелив нам стяжку, замінив двожильний електрокабель на трижильний із заземленням, пофарбував стіни та стелі в квартирі, доклав плитку тощо. Ми дуже задоволені роботою та її якістю виконання і темпами, за що щиро усі причетним дякуємо, - ділиться враженнями від роботи нової бригади пані Олена.

04.jpg

Окрему подяку жінка адресує бригадиру ремонтників Руслану Бойку за те що закупив усі матеріали (плитку, двері, ламінат) та завжди вів конструктивну розмову й дослухався до побажань щодо оздоблення квартири й в обіцяні терміни завершив ремонт. А також Андрію Сафіянику, який порадив хорошого та добросовісного підрядника. А ще, як Богдан так і його родина, дякують Роману Коблику, котрий усував недоліки що стосувалися опалення в оселі. А також за небайдужість до проблеми та широкий розголос, резонансні статті журналістам «Джерел Трускавця».

Сьогодні родина Богдана допомагає хлопцеві із переселенням. Хоча зізнаються - залишилися деякі негаразди пов’язані із комунікаціями. Як розповідає пані Олена: дотепер РЕМ не затвердив підключення електростанції новобудови, тож тариф за електрику для мешканців багатоповерхівки тут рахують як для приватників – по 2.70 грн. за кіловат. Окрім цього жінка наголошує – керівник міського управління комунальної власності пані Сегер обіцяла, що після заключення договору на експлуатацію газу Богдан, як власник квартири, отримає на руки всі необхідні документи. Та цього не сталося, хоча відкритий вже і номер особового рахунку для оплати за блакитне паливо. У родині вірять, що ці недопрацювання у найближчий час таки виправлять.

Вікторія Утрин

01.jpg.jpg

Социальные комментарии Cackle