20.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Незадовільно! Трускавецькі депутати «відчитали» Любомира Поливку

Незадовільно! Трускавецькі депутати «відчитали» Любомира Поливку

Уже не вперше керівник комунального підприємства «Редакція міського радіомовлення»  Любомир Поливка потрапляє під нищівну критику депутатів міської ради.

Народні обранці неодноразово висловлювали зауваження щодо фахового рівня інформаційного продукту, який видає на загал пан Поливка.

На утримання трускавецького радіо щороку з міського бюджету скеровується чимала сума коштів – цього року вона сягнула понад 400 тис грн. А учора на сесії міської ради Любомир Поливка просив додатково виділити 45 тис грн, аби оплатити за ліцензію, оскільки підприємство отримало довго очікувані ФМ-частоти для мовлення.

Таке завдання пан Поливка отримав від депутатів ще наприкінці 2015 року. Кількість користувачів проводового радіо стрімко зменшувалася, тож вимога була наступна - якщо редакція не спроможеться напрацювати ідеї щодо розширення мережі слухачів,  фінансувати її надалі з бюджету не будуть!

Допоки пан Поливка зволікав з поданням документів у Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, депутати пересвідчилися у фаховій неспроможності керівника міського радіо. Тепер у них виникає запитання, чи здатний пан Поливка наповнити ефірний час якісним контентом. І чи взагалі він на своєму місці?

- Ви на сторінці радіо у мережі Фейсбук «передираєте» інформацію з обласних й національних ресурсів, - обурився депутат Юрій Наконечний. – Нам цікаві трускавецькі новини на місцевому ресурсі, а не всеукраїнські.

- Я єрундою не займаюся, а ділюся важливою інформацією, у мене 622 підписника, - оправдовувався Любомир Поливка.

Такий «аргумент» викликав сміх у залі, адже це мізерна кількість як для медіа-ресурсу. Скажімо, сторінка у ФБ трускавецької міської лікарні має більше 3 тисяч підписників.

- На засіданні комісії ми не підтримали додаткове фінансування для радіо, - розповів голова бюджетної комісії Андрій Остапчук. – Я пропонував ліквідувати КП «Редакція міського радіомовлення», працевлаштувати журналістів в інформаційний відділ міськради, аби вони спільно готували новини. Значно ефективніше подавати інформацію про Трускавець на популярні FM-радіо у вигляді рекламних блоків, аніж фінансувати колектив радіо щорічно.

Як стало відомо, на засіданні  бюджетної комісії Любомир Поливка пояснив, що для запуску ФМ- радіо потрібно купити нове обладнання щонайменше на 1,5 млн грн, збільшити штат редакції, оплатити авторські права при формуванні музичного блоку.

Чи погодяться трускавецькі депутати на такі видатки? Сумнівно, адже під час учорашньої сесії ледве назбиралося голосів, щоб проголосувати за  виділення коштів на сплату ліцензійного збору.

Отже, Трускавець отримав ФМ-частоти, а от чи вдасться запустити повноцінне радіомовлення – питання відкрите.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle