20.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Немає і швидко не буде: у трускавецьких чиновників руки не доходять до велодоріжок

Немає і швидко не буде: у трускавецьких чиновників руки не доходять до велодоріжок

Місцеві дивуються, відпочивальники обурені: у курортному Трускавці до сьогодні немає жодної велосипедної доріжки. Чому вони не створені та чи можна хоча б зробити розмітку на дорозі для велосипедистів, відділивши їх тим самим від автомобілістів, вирішив розпитати на сесії міськради депутат Михайло Малащак. За словами обранця громади, європейські країни давно дбають про розвиток велотуризму та здоровий спосіб життя своїх громадян та гостей.

А Трускавцю, який славиться не тільки цілющою водою, а й гірською місцевістю, повітрям – слід почати рухатися в сторону велотуризму, створювати для нього сприятливі умови. Тим паче, зараз все більше санаторіїв біля своїх закладів надають таку послугу як прокат велосипедів. Та от постає питання, де на них у Трускавці кататися та чи безпечно їхати ровером дорогою, де летять автівки.

За словами мера Трускавця, у створенні велодоріжок в оздоровниці більше запитань, ніж відповідей. «Якщо робити ці доріжки такими як вони мають бути, то їх потрібно прокладати, а не просто відділити фарбою частину дорожнього покриття. Мусимо в тому питанні взнати всі нюанси і тоді будемо говорити більш детальніше і думати, що можна зробити», - пролив світло на ситуацію мер.

Виходить, що до сьогодні у Трускавці чиновники точно не відають, що потрібно для того, щоб в місті створити хоча б кілька велосипедних доріжок та яка ціна цього питання. Та й справді – часу на моніторинг проблеми місцевим владцям вкрай бракує – їм куди простіше скеровувати бюджетні кошти на організацію численних святкових заходів, а велодоріжки можуть почекати.

 

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle