09.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Негода наробила лиха у Трускавці: перекинула будівельний паркан та повиривала з корінням дерева

Негода наробила лиха у Трускавці: перекинула будівельний паркан та повиривала з корінням дерева

У ніч з 8 на 9 грудня негода випробовувала Дрогобиччину. Сильний поривчастий вітер дошкуляв мешканцям та наробив лиха комунальникам. Так у курортному Трускавці, за інформацією керівника КП «Парк курортний», Назара Веретка, буревій в центральному парку міста повалив додолу п’ять дерев. 

 - Дерева, що впали, з самісінького ранку виявили при обході території парку наші комунальники. По гарячих слідах закипіла робота над їхньою порубкою на окремі частини та вивезення, - повідомив пан Веретко. 

Зелені насадження в курортному парку падають неодноразово – як зазначив пан  Веретко: паркова зона курортного міста засаджена деревами, вік яких  по кілька десятків років. І хоча комунальники щорічно моніторять стан цих дерев та займаються вирубкою трухлявих та тих, які становлять небезпеку, від надзвичайних ситуацій, особливо в вітряну негоду, ніхто не застрахований. 

Окрім курортного парку – сильний вітер наробив шкоди і в самому центрі оздоровниці. На бульварі Торосевича, 8 буревій зніс огорожу, якою загороджено ділянку, де «Квітки полонини» планує зводити торговельний центр. Паркан впав на сходи, що ведуть до санаторію «Весна». На щастя, ніхто не постраждав.
Спричинилася негода і до перебоїв з водопостачанням в курортному місті. Внаслідок сильних поривів вітруобірвано електрокабелі, які забезпечують живлення на стрийському водозаборі КП «Дрогобичводоканал». Тож на ранок  9 грудня у Трускавці не на всіх вулицях є вода.

КП «Дрогобичводоканал» працює над ліквідацією наслідків негоди та відновленням водопостачання.

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle