05.01.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Не зраджують традиції – трускавецькі пластуни привезли Вифлеємський вогонь миру в місто!

Не зраджують традиції – трускавецькі пластуни привезли Вифлеємський вогонь миру в місто!

Щорічно напередодні найсвітлішого зимового свята Різдва Христового трускавецькі пластуни привозять в оздоровницю Вифлеємський вогонь миру. Цьогоріч у курорт  благодатний вогонь прибув під вечір 4 січня. Найперше запалити свічки від святого вогню мали можливість чиновники міської ради оздоровниці, до яких пластуни прийшли із вогнем миру у міську раду. Запаливши лампадки та свічки від святого вогню, посадовці подякували пластунам за їхню щорічну благодатну місію.

За Вифлеємським вогнем трускавецькі пластуни  їздили з самого ранку до Львова, там у соборі святого Юра і відбулася урочиста передача вогню численним представникам «Пласту», а ще пройшла спільна молитва за мир в Україні. Із міста Лева пластуни Львівщини розвозять благодатний вогонь по всіх містах та містечках регіону, відносять його до місцевих храмів, лікарень та інших соціальних установ. Відтак усі охочі мають можливість принести частинку благодатного вогню і в свої оселі, запаливши свічки цим вогнем у храмах рідного міста.

Трускавецькі пластуни стверджують – привозити благодатний вогонь в оздоровницю мають за неабияку честь. «Це чарівне світло горить не лише в офірках, а також у серцях всіх, хто причетний до нашої акції», - діляться емоціями діти.

Додамо, Вифлеємський вогонь -  це символ християнської любові, віри, надії та тепла. Його світло є вісником народження Божого сина , тому дарує неабияке тепло усім, хто запалює цей вогник у своїх домівках в різдвяний вечір.

Наталя Зелена

вв3.jpg

вв2.jpg

вв.jpg

* фото з FACEBOOK сторінки Трускавецької міської ради

Социальные комментарии Cackle