24.02.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Не встигли очистити Трускавець від старої негоди, як новий буревій цієї ночі пообривав лінії електропередач

Не встигли очистити Трускавець від старої негоди, як новий буревій цієї ночі пообривав лінії електропередач

Трускавець не може оговтатися від наслідків негоди, яка лютувала містом два тижні тому, натомість новий буревій пронісся Львівщиною. У ніч на 24 лютого сильний поривчастий вітер із дощем та мокрим снігом дошкуляв Дрогобиччині. Епіцентр буревію припав на нічний час.

За інформацією керівника управління житлово-комунального господарства і будівництва Сергія Максимича, станом на ранок 24 лютого виявлено, що буревій в Трускавці пообривав лінії електропередач, мова йде про вулиці Івасюка, Данилишиних, Городище. Тож люди там потерпають тимчасово без електрики. Чи завдав буревій шкоди дахам у місті та деревам – поки що невідомо, комунальники лиш обстежують квартали курортного міста.

Тим часом Трускавець ще не оговтався від буревію, який пронісся містом 9-10 лютого. Тоді сильний вітер наробив чималої шкоди: повикорчовував дерева, пообривав лінії електропередач, пообривав дахи із багатоповерхівок та навчальних закладів оздоровниці, побив людям вікна та балкони.

Невтішною була ситуація і в курортному парку. Там вітер повалив додолу старі дерева. За два тижні комунальники із парку ще не вивезли повалену деревину. Гілки дерев та колоди від них лежать обабіч прогулянкових доріжок по всьому парку. Чимала колода, розпилена навпіл, зустрічає відпочивальників біля джерела «Едвард». Видно, що дерево потужний вітер видер із землі з корінням. Привабливості парку такий стан речей, звісно, не додає. Чому так довго комунальники зволікають із прибиранням алей парку можна лиш здогадуватися.

 

Ірина Романова

1232.jpg

1233.jpg

1235.jpg

1237.jpg

1234.jpg

1236.jpg

 

 

 

Социальные комментарии Cackle