11.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Не робити публіку в мережах, а телефонувати в поліцію, - трускавецький мер порадив, як боротися зі стихійною торгівлею

Не робити публіку в мережах, а телефонувати в поліцію, - трускавецький мер порадив, як боротися зі стихійною торгівлею

Дописи й активні коментарі трускавчан у соцмережі Фейсбук  надали прискорення трускавецьким посадовцям щодо спроб приборкати несанкціоновану торгівлю у місті-курорті.

Другий тиждень поспіль на апаратній нараді у мерії це питання обговорюється, служби та управління звітують про заходи, які виконують, аби викорінити це явище.

Так представник міського відділку поліції повідомив, що до охорони громадського порядку у Трускавці задіяні два автопатрулі. Крім цього створено піший наряд з дільничних поліцейських, який у денний час працює для недопущення несанкціонованої торгівлі у центрі міста-курорту.

Начальник міської інспекції з благоустрою Надія Марущак розповіла, що минулого тижня проводилося обстеження курортного парку, аби виявити осіб які заїжджають на машинах з вулиці Суховоля і торгують ковбасними виробами. Зроблено індексацію порушників, інформацію скеровано в поліцію.

Інспектори служби щоденно проводять роз’яснювальні розмови з людьми, які торгують біля церкви Св. Миколая й кінотеатру «Злата». За словами пані Надії, поліція почала працювати активно, бо якщо раніше було багато торговців, то тепер дві-три особи.

Тему продовжив міський голова Андрій Кульчинський: «Якщо трускавчани бачать, що йде несанкціонована торгівля – розкладено товари на землі – потрібно телефонувати у поліцію. Чого робити публіку у соціальних мережах, провокуючи обговорення? Якщо ви справді патріот міста – проявіть сою активність конкретними діями, - резюмував  трускавецький мер.

На переконання Андрія Богдановича, стихійні торговці не одразу відреагують на втручання поліції. Але якщо ганяти їх постійно, то на 100-ий раз людина, очевидно, одумається і зважить: навіщо їй втрачати здоров’я, тягаючи торби туди-сюди. І тоді вже вирішить, що краще орендувати місце на ринку, - поділився своїм рецептом успішного подолання торгівлі на асфальті трускавецький мер.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle