09.09.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Не пляміть Руслана Козира! Відповідь лицемірам і брехунам

Не пляміть Руслана Козира! Відповідь лицемірам і брехунам

Шановні трускавчани! Чим ближче до виборів, тим частіше стикаємось з політичним брудом, провокаціями, неправдою та лицемірством. Ця каламуть тільки починається, і вигідна вона лише не чистим на руку політикам.

Найбільше брехні виливається на Руслана Козира. Чому – відомо: його бояться, бо шахраям розжитися не дасть, він для тих, хто мав би охоту нажитися за рахунок громади, що кістка в горлі … Козир таким був, Козир таким є.

Абсурди про Козира писалися й пишуться неймовірні. Гебельс, як кажуть, відпочиває…

Зрозуміло, пишуть боти, пишуть куплені провокатори, аби скомпрометувати Руслана Ярославовича, знову підірвати у людей довіру до нього, понизити його рейтинг.

Хочемо таких застерегти: те, що вдалося вам зроби у 2015 році - у 2020 не пройде! Не дамо! Будемо відстоювати правду і добро. Не будемо більше мовчати. Та й люди, гадаємо, вже трохи прозріли, коли побачили і зрозуміли, кого ж вони вибрали після Козира і на чиї поради та обіцянки піддалися.

Ми ж не лукавимо - маємо надію на Руслана Козира, з ним пов’язуємо поступ і перспективи Трускавецької ОТГ. Проте ми за чесну боротьбу між кандидатами, за всестороннє обговорення їхніх ділових і моральних якостей, за об’єктивні факти без маніпуляцій і провокацій. Ми проти неправди, фарисейства і лицемірства. А саме неправдою, фарисейством і лицемірством є твердження про те, що Руслан Козир – це начебто ворог волонтерів, людина яка начебто не допомагала українській армії … Ця теза знову почала гуляти Інтернетом.

Будете мати гріх, не шановні.

Руслан Козир – не тільки патріот, не тільки сам волонтер, але й один з організаторів волонтерського руху в Трускавці.

Говоримо про це ствердно і відкрито, бо ми, а разом з нами ще десятки трускавчан, разом з Русланом Козирем стояли у витоків цієї добровільної і безкорисливої волонтерської діяльності як на благо перемоги українців на Майдані, так і у війні з російським агресором. Руслану Козиру за його патріотичну позицію, за його ініціативи, за його жертовність під час Революції гідності, в перші дні, місяці і роки війни на сході вдячні сотні трускавчан і не тільки трускавчан.

Будемо послуговуватись лише фактами.

У січні 2014 року при Трускавецькій міськраді утворюється Міський штаб національного опору. Для його роботи Руслан Козир виділяє приміщення та людей, які приймають і обліковують гроші, які жертвують люди, теплі речі та харчі і відправляють їх для потреб активістів Майдану.

У лютому 2014 року Руслан Козир домовився з санаторно-курортними закладами міста і повідомив лідерів Майдану, керівників секторів та сотень оборони про те, що Трускавець готовий прийняти всіх поранених на лікування та реабілітацію. На запрошення мера до Трускавця прибули на безкоштовне лікування сотні майданівців з усіх куточків України. Ця ініціатива і її реалізація належали Козиру.

24 лютого 2014 року за ініціативи Козира працівники Трускавецької міської ради перерахують одноденну зарплату в фонд допомоги сім’ям, що втратили своїх рідних під час мирних протестів на Майдані. Після міської ради такі акції провели практично всі трудові колективи Трускавця.

У квітні 2014 року Руслан Козир ініціює створення оперативного штабу допомоги воїнам АТО при міській раді, до діяльності якого активно долучилися санаторії, комунальні підприємства, громадські організації, школи і дитсадки, музеї міста, лікарня, бібліотеки, народний дім, територіальний центр, всі підрозділи міської ради, депутати, підприємці, сотні небайдужих трускавчан та відпочивальників. В ті дні волонтером було все наше місто, майже кожен його мешканець.

Мер міста звернувся тоді до громади з такими словами: «Забезпечити кожного трускавчанина, який вже воює а зоні АТО, а також тих наших земляків, які будуть мобілізовані, - обов’язок міської ради, обов’язок громади. Наша задача подбати, аби у наших воїнів було все необхідне для ефективного ведення бойових дій, підтримання високого бойового духу. Ми маємо знати де кожен з них перебуває, яку задачу виконує, і що потребує. Допомога кожному з вояків має бути адресною».

к9.png

Ці свої слова Козир втілив у життя. Адресна допомога кожному воїну-трускавчанину була забезпечена, хлопці отримали від рідного міста найнеобхідніше: куленепробивні каски та бронежилети, тактичні окуляри, сучасну амуніцію, змінну білизну та форму, продукти харчування, засоби гігієни, цигарки, аптечки, які би відповідали натівським стандартам тощо.

Для потреб воїнів волонтери міського штабу зібрали майже 165 тис гривень. На ці кошти були закуплені необхідні речі й відправлені на передову.

Також було надано допомогу в сумі 50 тис гривень підшефним частинам: зенітно-ракетному полку з Дрогобича та навчального кінологічному центру прикордонників у Великих Мостах.

Передано кошти на 8 бронежилетів четвертого ступеню захисту для прикордонників Мостиського прикордонного загону, де начальником застави служив трускавчанин Іван Яблонський.

к7.png

к6.png

30 тис гривень передано для спеціального батальйону МВС Івано-Франківщини на закупівлю засобів індивідуального захисту.

З міського штабу також було відправлено 30 тонн гуманітарних вантажів для 24 механізованої бригади.

До Дня святого Миколая й на Великдень воїни-трускавчани, що перебували в зоні АТО, отримали від міського штабу персональні подарункові пакунки.

Художній музей М. Біласа спільно зі Спілкою трускавецьких художників та дитячою школою мистецтв провів чотири благодійні аукціони. На зібрані громадою Трускавця та українців, які живуть в Ірландії, кошти брати Олексини придбали три автомобілі для воїнів АТО: Джип «Нісан-Наварра» передано львівській 80-й аеромобільній бригаді, джип «Нісан» - добровольчому корпусу Правого сектора, а БМВ- 24 - Яворівській механізованій бригаді для медичних потреб.

к12.jpg

к13.jpg

к14.jpg

к11.jpg

Міський голова Руслан Козир ініціював трускавчанам-учасникам АТО щомісячну виплату з міського бюджету у розмірі 2 000 грн. Трускавець - єдине місто в Україні, яке надало своїм воїнам такий вид допомоги. Влада міста виділила земельну ділянку для будівництва багатоквартирного будинку для воїнів АТО на вул. О. Довбуша у Трускавці. Коштом міської ради виготовлено проект землеустрою. Також було прийняте рішення про безкоштовне навчання дітей воїнів АТО у Школі мистецтв, Будинку учнівської творчості та ДЮСШ «Спортовець», безкоштовне харчування у школах, забезпечення шкільним приладдям та оздоровленням. Демобілізованим воїнам АТО була надана можливість безоплатно відвідувати плавальний басейн ДЮСШ «Спортовець».

За кожною з цих справ - ім’я Руслана Козира. А ще за його ініціативою у Музеї історії Трускавця створено експозицію «Вшануймо героїв. Трускавчани у боях за Україну». Це в приклад наступним поколінням.

Від себе особисто Руслан Козир передав:

- підрозділу спецпризначення автомобілі ГАЗ-3309, Jeep Cherokee та мікроавтобус Газель;

- трускавчанам-добровольцям 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області - армійське взуття, польові армійські костюми захисного кольору та натільні футболки;

- для добровольців придбав біноклі, оптичний приціл, прилад нічного бачення, бронежилети та куленепробивні каски;

- бійцям 80 аеромобільної бригади - автомобільні шини для всюдихода, форму, приціл, куленепробивний жилет;

- офіцеру-трускавчанину, помічнику начальника штабу окремого мотопіхотного батальйону-начальнику розвідки - передав барабанний магазин РПК, ергономічне цівьо для АК-74, кутову ергономічну рукоятку управління вогнем та ергономічну пістолетну рукоятку;

- укомплектував кількох мобілізованих трускавчан усім необхідним для військової служби: формами, взуттям, бронежилетами, шоломами, засобами гігієни та іншими речами;

- для бійців тактичної групи ДУК ПС придбав комплекти спецодягу та взуття, засоби індивідуального захисту.

к15.png

І це ще далеко не повний перелік особистих ініціатив та добрих справ Руслана Козира. Він і сьогодні з армією, він і сьогодні допомагає їй у боротьбі з агресором.

І уявляєте, після цього всього, що зробив Козир для перемоги Майдану і нашої армії, знайшлись особи, які від імені волонтерів написали наступне: «На щастя, каденція мера-перевертня підходить до кінця і ми віримо, що московські політтехнологи більше не ошукають трускавецьку громаду, а Козир обов’язково відповість за свої слова та вчинки перед законом».

Ці писаки та провокатори таки ошукали трускавецьку громаду у 2015 році. Сьогодні, напевно, хочуть той «успіх» повторити, готують нову локшину для виборців…

Будьмо пильні – не даваймо топтати правду, обстоюймо людей, які довели справою, що ради добра громади, добра нації готові покласти душу й тіло.

Слава Україні!

Волонтери: Галина Шиманська, Оксана Кіселичник, Ольга Куц, Леся Дідик, Наталія Вітчінкіна

118873941_327702075316881_4030078649437651118_n.png

к1.png

к2.png

к3.png

к5.png

к10.png

Фото з сайту truskavets-city.gov.ua

Социальные комментарии Cackle