04.02.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Не думає відступати - кір у Трускавці вражає доросле населення

Не думає відступати - кір у Трускавці вражає доросле населення

За минулий тиждень ще 4 пацієнтів із Трускавця занедужали на кір. Такі цифри озвучив 4 лютого на оперативній нараді головний лікар міської лікарні Ігор Стасик. За словами медика, виглядає на те, що із дитячого населення недуга переключилася на більш зрілих пацієнтів. Серед хворих за останні 7 днів – троє  пацієнтів дорослих та одна дитина. Зокрема підхопили недугу двоє чоловіків 1984 та 1982 рр народження, юна дівчина 2000 р. народження та дівчинка з дошкільної установи міста «Ялинки» 2016 р. народження.

- Дитина шпиталізована на курс лікування у Дрогобицьку інфекційну лікарню, дехто із дорослих пацієнтів від стаціонарного лікування відмовився, тож проходить його дома під наглядом медиків, - повідомив пан Стасик.

За словами Ігоря Стасика, серед недужих  дорослих пацієнтів домінують люди 80-90 рр народження. Усі вони мали б робити щеплення від кору у 90 р. «Проте ми добре знаємо, яка нестабільна ситуація в цей час була в нашій державі – часто вимикали світло, тож гарантувати нормальну якість вакцин, якою тоді кололи ніхто не може, бо температурний ланцюг, через негаразди з електрикою, точно був порушений. Окрім того в цей період люди починають відмовлятися від вакцинації. Тому не дивно, що сьогодні недуга вражає саме цей прошарок населення», - запевнив медик. Що стосується хворої дитини 2016 р. народження – імунізації дівчинка теж не мала, - наголошують медики.

Що тішить трускавецьких ескулапів так це те, що, не дивлячись на примхи погоди та аномальну температуру в цю пору року, іде спад ГРВІ. Так за позаминулий тиждень на простудні захворювання в курорті занедужало 130 пацієнтів, а за минулий тиждень - 127. Про карантинні заходи мова в курорті не йде – підстав закривати школи в місті медики не бачать. Натомість ГРВІ та грип не на жарт лютують в сусідніх містах – так у Стрию, Дрогобичі та Івано-Франківську навчальні заклади через масову невідвідуваність дітьми уже на карантині.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle