20.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Найчисленнішими шанувальниками творчості Мусліма Магомаєва у Трускавці виявилися пенсіонери

Найчисленнішими шанувальниками творчості Мусліма Магомаєва у Трускавці виявилися пенсіонери

Трускавчани похилого віку склали більшість присутніх на гала-концерті конкурсу «Пам’яті Мусліма Магомаєва», який відбувся у неділю. Безкоштовні запрошення на цей захід розповсюджували у міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Подяку за наповнення зали Палацу культури ім. Т. Шевченка підопічними центру його очільниці Олені Пилат учора, 19 листопада, на апаратній нараді у мерії висловила завідувачка відділу культури Тетяна Татомир. Чиновниця відзвітувала, що під час підсумкового концерту вокалістів конкурсу зала не була порожньою.

- Такі заходи потрібно відвідувати усім, особливо еліті нашого міста, тому що цей концерт підняв Трускавець на рівень всесвітнього значення, - резюмувала Олена Пилат.

Міський голова Андрій Кульчинський повідомив, що, за словами учасників, ще ніколи в Україні такої організації конкурсу не було! Як правило, щоб взяти участь в аналогічному заході, конкурсанти мають сплатити фінансовий внесок. Така умова, на переконання трускавецького мера, відмітала талановитих людей, які через матеріальну скруту, не мали можливості заявити про себе. Трускавець це питання вирішив - конкурсанти були на повному бюджетному забезпеченні і ні за що не платили!

Що стосується необхідності проведення конкурсу пам’яті Мусліма Магомаєва саме у Трускавці, то, Андрій Кульчинський переконував, що мешканці та гості міста отримали унікальну можливість пригадати, що таке справжня музика і живий звук, а не фонограма, якою послуговується більшість виконавців, яка приїжджає до міста-курорту. «Окрім того, ми вдало використали поєднання корисного з приємним, місто відвідав посол Азербайджану в Україні, були представники друкованих ЗМІ, кількох каналів, тому повідомлення про конкурс підсилять позиції Трускавця у цій країні, - наголосив трускавецький мер.

Нагадаємо, що з бюджету Трускавця виділили 140 тис грн на проведення I Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам’яті Мусліма Магомаєв». Відбір конкурсантів відбувся «всліпу» через прослуховування записів, до Трускавця прибуло 15 учасників і кілька члени журі.

Окрім вокальних змагань конкурсантам забезпечили насичену культурно-розважальну програму: екскурсії містом-курортом, у Стрий на ферму по виробництву козячого сиру, відпочинок у «Крутогорі» із запаленням карпатської ватри та дикими танцями до упаду; дискотеку у комплексі «Cazanova», святкові вечері у ресторанах «Я і ти», «Сосновому борі» та низку інших розваг.

Ольга КУЦ

Наша довідка. Муслім Магомаєв - популярний радянський, азербайджанський і російський оперний та естрадний співак, композитор, Народний артист СРСР.

Социальные комментарии Cackle