12.02.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Нарешті! У Трускавці монтують систему електронного голосування у сесійні залі!

Нарешті! У Трускавці монтують систему електронного голосування у сесійні залі!

У Трускавці нарешті перейдуть до електронної системи голосування. Новацію, про яку неодноразово говорили депутати, демонструючи приклад Дрогобича,  який давно послуговується цивілізованим електронним принципом голосування на сесіях, мають намір облаштувати і в залі сесійних засідань оздоровниці.

До сьогодні депутати Трускавця голосували за рішення на сесії поіменно – «за», «проти», «утримався». Відтак лічильна комісія здійснювала підрахунок усіх голосів, записувала їх у протокол, підраховувала та озвучувала результати. Звісно ж , що такий процес тягнув час. Відтак виникали і непорозуміння та дискусії щодо результатів такого голосування.

З встановленням електронної системи голосування депутати вірять - такі запитання відпадуть самі собою. Оскільки кожен депутат голосуватиме за допомогою планшета, а результати їхнього голосування висвітлюватимуть на екрані, а згодом оприлюднюватимуть на сайті Трускавецької міської ради. За інформацією начальника відділу комп’ютерного забезпечення ТМР Андрія Сегера, монтаж електронної системи голосування в Трускавці уже розпочато. Є сподівання, що з березня депутати таки голосуватимуть по-новому.

Встановлення технічної новинки бюджету міста не коштує нічого, гроші надійшли з державного бюджету. Коштує нова електронна система голосування 190 тис грн. У Бориславі, Стебнику та у Меденичах теж планують встановити аналогічні сучасні системи голосування.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle