02.09.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Напишіть про своїх героїв!

Напишіть про своїх героїв!

«Джерела Трускавця» оголошують конкурс до дня 14 жовтня - Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня утворення УПА та Дня українського козацтва - на кращий твір про наших краян-героїв, що виборювали Незалежність України в лавах Січових Стрільців, Української Повстанської Армії, про політв’язнів і репресованих, шістдесятників, про нескорених українських патріотів, про воїнів, що захищали і захищають Україну від російських завойовників на Донбасі, про волонтерів, про сучасних героїв України.

Мета конкурсу – стимулювати громадян, а особливо молодь, до пошукової, дослідницької роботи щодо вивчення та пропаганди славної  історії населених пунктів, що входять в Трускавецьку об’єднану громаду.

На конкурс приймаються прозові та поетичні твори.  Об'єм твору – до 3 друкованих аркушів.

Кращі твори будуть надруковані в газеті «Джерела Трускавця» 14 жовтня 2020 р. Переможці отримають дипломи та премії: переможець – 2 тис грн, 2 місце – 1.5 тис грн, 3 місце – 1 тис грн. Заохочувальні премії за 3-6 місця по 500 грн.

Учасники конкурсу, які посядуть 1 - 30 місця, стануть учасниками екскурсії місцями національно-визвольних змагань Львівщини.

Твори на конкурс надсилати на електронку: gazetadt@ukr.net, або листом на адресу: газета «Джерела Трускавця», вул. Мазепи, 21д, м. Трускавець, 82200.

Социальные комментарии Cackle