03.12.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Надзвичайників та правоохоронців перевели на посилений варіант несення служби

Надзвичайників та правоохоронців перевели на посилений варіант несення служби

Трускавецький міський відділ головного управління ДСНС України Львівській області та  міський відділ Нацполіції перейшли на посилений варіант несення служби. Працівники, які були у відпустках та у відрядженнях, відкликані, оперативні групи працюють у цілодобовому режимі.

Інформація про це прозвучала на апаратній нараді у мерії Трускавця.

Для координації роботи усіх органів системи МВС та моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. До нього увійшли перший заступник глави Держприкордонслужби Василь Серватюк, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич, перший заступник глави ДСНС Олег Мельчуцький, заступник командувача Нацгвардії Валерій Бондар, а також перший заступник глави Державної міграційної служби Наталія Науменко та інші.

Про це йдеться на офіційному сайті Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Для координації дій створено оперативні штаби у територіальних органах системи МВС.

Оперативні штаби працюватимуть у цілодобовому режимі та здійснюватимуть обмін інформацією та координацію з Генеральним штабом Збройних Сил України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони, Управління державної охорони та Держспецзв’язком.

Вл. інф.

Социальные комментарии Cackle