17.02.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

На виплату зарплат педагогам Трускавець отримає додатково майже 2 млн грн державної субвенції

На виплату зарплат педагогам Трускавець отримає додатково майже 2 млн грн державної субвенції

Цьоріч виплата коштів педагогам вперше здійснюватиметься із розрахунку реальної кількості учнів в школі, а не за торішніми даними, - інформує сайт ТМР, посилаючись на керівника міського відділу освіти Ореста Лобика.

За словами головного освітянина міста – у Трускавець надійде 1 млн 974 тис грн субвенції педагогічним працівникам шкіл в зв’язку з тим, що внесено зміни до формули нарахування заробітної плати. 

- Донедавна міста обласного значення були в гіршому становищі, бо формула нарахувань коштів більше відповідала потребам міст районного значення. Тепер ж фінансування виділяється з розрахунку фактичної наявності учнів у школі, а не за показниками попереднього року. У формулу, за якою розраховується заробітна плата педагогам, закладається показник наповнюваності класу, а в нас він найвищий в області – 27 учнів. Також на розмір субвенції вплинув і той факт, що цьогоріч у Трускавці навчається дещо більша кількість школярів, ніж у минулі роки, - підкреслив начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик. 

За словами Ореста Лобика - окрім трускавчан в школах міста навчаються і діти із сусідніх сіл, а подеколи й міст. Також кількість школярів збільшується й рахунок родин внутрішньо переміщених осіб. 

В освіті Трускавця зазначають – субвенція в 1 млн 974 тис гривень – це ті кошти, які потенційно мали б витратити з міського бюджету на оплату праці педагогів. Тепер ж їх вдасться зекономити і буде можливість їх витратити, скажімо, на капітальні видатки в галузі освіти.

Нагадаємо, що на фінансування освіти цьогоріч складе 49% бюджету Трускавця. Загалом сума сягнула 99,5 млн грн, з яких субвенція – 25, 5 млн грн. На зарплату буде витрачено 82,5 млн грн, на енергоносії - 10 млн грн, на харчування - 3,7 млн грн, видатки з власних надходжень установ освіти - 3, 9 млн грн.

У порівнянні з 2019 роком за шкільними партами у трускавецьких освітніх закладах на 150 учнів більше.Відповідно зріс і коефіцієнт наповнюваності класів до 27,5 - торік він становив 26, 8.

Ірина Романова

   

Социальные комментарии Cackle