18.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

На утримання проводового радіо з бюджету Трускавця виділять майже півмільйона

На утримання проводового радіо з бюджету Трускавця виділять майже півмільйона

Таке рішення ухвалили депутати міської ради, проголосувавши за програму підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2020 рік, яка була винесена на розгляд сесії.

Видатки на наступний рік для місцевого радіо становитимуть 467, 3 тис грн, з яких на зарплату працівників буде використано понад 443 тис грн.
Як відомо, комунальне підприємство цього року отримало ФМ-частоту, взявши участь у конкурсі, оголошеному Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення. Відповідно до ліцензії-  мовлення має вестися цілодобово, авторські програми на місцеву тематику повинні  становити 4 год на день. Зрозуміло, що для ФМ-радіо потрібно буде  збільшити штат редакції, вкласти фінанси у технічне забезпечення. Про яку суму йдеться – наразі невідомо.

Оскільки редактор трускавецького радіо Любомир Поливка на засіданні бюджетної комісії, яке передувало сесії, не зміг назвати цифр й не озвучив концепції діяльності у новому форматі. 
 
Нагадаємо, що чисельність слухачів трускавецького мовлення стрімко зменшується.  За інформацією, наданою у  відділенні «Укртелекому», станом на 1 грудня кількість абонентів дротового радіомовлення становить лише 1 146. Для порівняння – у 2015 трускавецьке радіо налічувалося 3500 абонентів. Хоча слід взяти до уваги й той факт, що «Укртелеком» не зацікавлений у сталому функціонуванні мереж проводового мовлення і тому вони перебувають у вкрай занедбаному стані.

А з 1 січня «Укртелеком» припиняє нові підключення до домашньої радіоточки проводового радіо через непопулярність послуги і відсутність попиту на неї.

 Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle