21.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Ініціатива плюс допомога з бюджету! У Трускавці реалізовують проект зі співфінансування ремонтів у багатоповерхівках

Ініціатива плюс допомога з бюджету! У Трускавці реалізовують проект зі співфінансування ремонтів у багатоповерхівках

Четверний рік поспіль Управління ЖКГ і Б Трускавця реалізовує в курортному місті важливий проект «Співфінансування поточних ремонтів у багатоповерхівках» оздоровниці. Суть програми проста – при умові, що мешканці багатоквартирного будинку готові сплати 30% від вартості запланованих ними робіт, місто готове підтримати їх фінансово у розмірі 70% оплати за проведені ремонти. 

- На практиці все виглядає доволі легко, - розповідає головний спеціаліст з питань ЖКГ Управління ЖКГ і Б. Орест Лобос. – Мешканці багатоповерхівки, будь то ОСББ чи управлінська компанія, збираються ініціативною групою і протокольно засвідчують, що готові взяти участь у нашому проекті. Люди визначають перелік ремонтних робіт, які б хотіли провести у своїй висотці. З цим документом-переліком звертаються в Управління ЖКГ і Б та очікують нашої відповіді, - зауважив пан Лобос.

За словами Ореста Лобоса, цьогоріч до їхнього управління уже надійшло понад 60 заяв від мешканців, які готові скористатися умовами міського проекту із співфінансування ремонтів у будинках. Відтак управління формує чергу із бажаючих та розбиває її на окремі блоки. Як роз’яснюють комунальники - серед визначених громадою ремонтів у їхніх висотках можуть фігурувати: заміна вікон у під’їздах, заміна дверей, поточні ремонти під’їздів, поточні ремонти покрівлі будинків, ремонти інженерних комунікацій, тощо. На цьогорічну реалізацію даного проекту місто виділило 3,5 млн грн.

Стартував проект «Співфінансування поточних ремонтів у багатоповерхівках» у Трускавці в  2016 році. Щоправда у перші  роки  ним скористалося доволі мало містян, найімовірніше через необізнаність з умовами участі в програмі. Відтак, як запевняє Орест Лобос, у минулому році завдяки співфінансуванню поточних ремонтів в місті проектом вдалося охопити 47 багатоповерхівок. Витрачена сума коштів із міської скарбниці на поточні ремонтні роботи минулоріч склала 2 млн. 796 тис грн Відтак трускавчан закликають бути активними і цьогоріч, та не впустити шанс оновити та відремонтувати свої багатоповерхівки.

 Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle