02.04.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

«Мер - прид#рок! Організувати такі перегони серед міста - це божевілля. Але бабло вирішує все»

Дописувачі соцмереж про проведення ралі у Трускавці.

У Трускавці вже вдруге відбувся Чемпіонат України з гірських автоперегонів. Цього року під час змагань трапилися прикрі випадки, які засвідчили: міська влада неспроможна гарантувати безпеку трускавчанам й гостям міста-курорту. Як стало відомо з повідомлень у соцмережах, учора в обідню пору в однієї з машин на ходу відлетіло колесо, яке, на щастя, піднялося вверх, а не в натовп глядачів. Тож ніхто не постраждав. А вже за годину неподалік готелю «Клуб PH» автомобіль учасника в’їхав у паркан та збив чоловіка. У міській лікарні у нього діагностували подряпини на руках й ногах та стресовий стан.

дтп2.jpg

фото: Sviatoslav Angel

IMG_1051+.jpg

IMG_1065.jpg

IMG_1063+.jpg

IMG_1060.jpg

Ці події викликали жваве обговорення у соцмережі Фейсбук – дописувачі ділилися своїми міркуваннями щодо того, чи варто й надалі проводити автоперегони у курортному місті.

Так трускавчанка Ярина Малярчин переконана, що таке дійство не може проводитись в містах, а тим більше по центрах. Її бачення поділяє й Андрій Пфайфер, який написав: «За безпеку відповідає поліція і організатори. Якщо не можуть організувати безпеку, не треба проводити ралі. З такою організацією, летальний випадок це питання часу. А то що чоловіка тільки поцарапало то Кульчинському дуже повезло». До того ж, на переконання пана Андрія, організатори зневажили почуття вірян: «Завтра ж Паска у католиків, а наш костел заблокований з двох сторін через ралі, а сьогодні вечером католики святять в костелі паску».

Також ж думки і Роман Ус: «Повний брєд, а не промоція для міста-курорту. Спускання бюджетних коштів на чиєсь хобі, як я розумію. Гастрономічні і пов'язані з оздоровленням атракції явно мали більший успіх і масовість».

Ruslan Lalabekov Краще би дороги поремонтували ніж раллі влаштовувати...

Людмила Павлічко А очільник міста був глухий коли громадяни міста були проти того цирку!!!!!!

Леся Грубер висловилася про проведення автоперегонів у Трускавці більш критично: «Дикунство...а що ще залишається пропонувати відпочивальникам у місті, яке вперто перетворюється в суцільний торгівельний базар?...»

Alla Goncharova «В курортному містечку гонки-це повний ідіотизм!»

А найкатегоричніше обурився Олександр Савченко: «Мер придурок!!! Організувати такі перегони серед міста-це божевілля. Але бабло вирішує все».

ком+.jpg

ком1.jpg

Втім, варто зазначити, що серед дописувачів соцмереж були й ті, які схвалювали проведення змагання у місті. Для прикладу депутат Зоряна Домбровська озвучила сподівання: «Надіємося, що трансляція буде по багатьох каналах телебачення. Nick Sarancha «Я був за! І більшість!!»Василь Родіонов: «Чемно сьогодні ходив без машини в центральній частині міста, виконував службові обовязки, ноги не заболіли, невдоволених не бачив! рух це життя!» Oxana Radischak «Була вчора в Трускавці, не побачила ні людей в шоці, ні нервових, навпаки було багато людей, дітей, які спостерігали за гонками і яким це подобалося. І ходили люди вільно по місту, короче дискомфорту я не помітила».

ком3.jpg

Як відомо, організатором автоперегонів у місті-курорті є Трускавецька міська рада. Пропозицію щодо змагань під час сесійного засідання, на якому для проведення ралі скерували бюджетні кошти, озвучила керівник Управління розвитку міста Наталія Скибак. Цю ідею активно лобіював мер Трускавця Андрій Кульчинський, який наголошував – змагання будуть гарною промоцією курорту. Її підтримали депутати: В. Вовчанський, Б. Габшій, І. Герльовський, О. Карпин, М. Кіселичник, М. Малащак, Т. Матолич, М. Мицько, А. Остапчук, Н. Пономаренко, О. Савченко, В. Сазонова, М. Сеньків, А. Стародуб, А. Степаненко, В. Тимчишак, Р. Цехмейстер, які проголосували за виділення 300 тис. грн. з міського бюджету для автоперегонів.

Чим саме керувалися народні обранці і чи не вважають вони марнотратством такі видатки з бюджету? – питання не риторичне. Ми готові опублікувати аргументи представників трускавецької влади.

Галина УЛИНЕЦЬ

ком.jpg

ком2.jpg

ком4.jpg

Социальные комментарии Cackle