13.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Майдан Незалежності у Трускавці хочуть ще на рік перетворити на галасливе торговище

Майдан Незалежності у Трускавці хочуть ще на рік перетворити на галасливе торговище

Ганебне явище, яке ініціювали нинішні керівники міста, матиме продовження. У 2016 році майдан Незалежності заполонили торговельні ятки і тепер державний стяг у флагштоці оточений ними з усіх сторін. Головну площу міста-курорту перетворили у сорочинський ярмарок, де смажать, наливають, продають все, що завгодно…

Трускавчани й гості курорту неодноразово висловлювали обурення таким засиллям торгівлі у центрі курорту, однак місцеві посадовці не реагують. Більше того – вони мають намір й надалі використовувати майдан Незалежності як базар!

Як стало відомо з інформації на офіційному сайті Трускавецької міськради, на розгляд виконавчого комітету пропонується проєкт рішення «Про організацію та проведення ярмарку «Чотири сезони» у м. Трускавці».

У ньому пропонується з 1 січня до 31 грудня 2020 року організувати ярмарок на бульварі Юрія Дрогобича та майдані Незалежності у Трускавці. Керівників інформаційно-курортний центру та «Парку курортного» зобов’язують облаштувати місця для проведення ярмарку та укласти угоди із учасниками. Контроль за виконанням рішення покладається на заступника міського голови Олександра Ткаченка.

Найогидніше, що базарники з міської ради увесь цей жлобсько-заробітчанський процес намагаються подати під привабливим соусом! У проекті рішення зазначається, що ярмарок міська влада організовує з метою популяризації українських народних традицій та на виконання програми промоції курорту.
Як кажуть, без коментарів! Зазначимо лише, що ефект від таких рішень якраз протилежний – цілорічне торговище у центрі курорту є потужною антирекламою Трускавця. 

Ольга КУЦ

32baad6372237c08f434e7a3823f5ea0.jpg
 

Социальные комментарии Cackle