08.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Марнотратству - ні! Трускавчани обурені намірами влади витратити понад 900 тис грн на святкування Дня міста

Марнотратству - ні! Трускавчани обурені намірами влади витратити понад 900 тис грн на святкування Дня міста

У Трускавці розголосу та шуму наробила озвучена, як місцевими так і львівськими журналістами інформація про те, що курортне місто цьогоріч вкотре з пафосом та кошторисом із шістьма нулями готове відзначити свій черговий день народження. Уже відомо, що з міської скарбниці, тобто коштів платників податків, мерія курорту готова виділити понад 900 тис грн для організації театрального фестивалю, конкурсу оркестрів, виступу музичного гурту й естрадного артиста. Тендер на таку суму днями оголосив відділ  культури Трускавецької  міськради.Зірковими гостями святкового концерту мають бути Народний артист України Віктор Павлікта гурт «ТІК», годинні виступи яких коштуватимуть бюджету майже 400 тис грн.

Озвучені у ЗМІ цифри трускавчан вразили: у соціальних мережах люди навперебій почали висловлювати свою думку про чергове пишне свято для міста, яке хоче зробити коштом людей мерія, при цьому ігноруючи скарги містян на низку наболілих та кричущих проблем. Серед озвучених негараздів, на які можна було б скерувати кошти, трускавчани називають ремонти доріг, реконструкцію дитячих майданчиків у садочках міста, встановлення сучасних очисних споруд для води із питного озера, благоустрій парку, тощо. Одним словом, проблем у Трускавці, які можна вирішити за скеровані на святкування чималі кошти, у місті таки достатньо.

Ми відібрали найгучніші коментарі трускавчан про намір влади гучно забавитися на День міста.

к6.jpg

к.jpg

к1.jpg

к2.jpg

к3.jpg

Марнотратні традиції та схильність до помпезних святкувань трускавецька влада демонструє не вперше. У не менші суми платникам податків обійшлися минулорічні гучні святкування дня міста. Так у 2018 році на  уродини Трускавця скерували майже мільйон гривень, а у 2017 році – понад 2 млн грн. При цьому гості та й місцеві мешканці не завжди задоволені вибором артистів для головного святкового концерту. Аналогічна ситуація визріває і цьогоріч - про запрошення співати за 100тис грн на Дні міста Віктора Павліка трускавчани висловлюються вкрай негативно. 

к4.jpg

к5.jpg

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle