12.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Марнотратним традиціям – новорічне світло! У Трускавці на святкові прикраси витратять ще 195 тис грн

Марнотратним традиціям – новорічне світло! У Трускавці на святкові прикраси витратять ще 195 тис грн

До різдвяно-новорічних свят ще далеко, однак відділ культури Трускавецької міської ради уже розпочав підготовку. Як повідомив начальник фінансового управління Микола Федоричак, доповідаючи на засіданні бюджетної комісії щодо змін у видатках з міської скарбнички, відділ культури має намір скерувати 195 тис грн на придбання новорічних прикрас. Що саме купуватимуть чиновники – наразі невідомо.

Нагадаємо, що торік відділ культури уже придбав 40 гірлянд, 30 каркасних алюмінієвих сніжинок, 7 комплектів гірлянд «Падаючий сніг», а також інших атрибутів на 191 тис грн. У результаті допорогової закупівлі керівник відділу Тетяна Татомир уклала договір з трускавецькою фірмою «Електро-Поліс».

А у 2016 році Трускавець купив одну з найдорожчих ялинок в країні – новорічне деревце, висотою 12 метрів, обійшлося трускавецьким платникам податків у 192 тис грн.Замовником тоді також був відділ культури Трускавецької міської ради.

Апогеєм ж креативних ідей пані Татомир стала цьогорічна інсталяція великоднього кошика, на яку з міського бюджету було скеровано майже 100 тис грн. Городяни висловили своє обурення таким марнотратством місцевих посадовців, припустивши, що у такий спосіб керівництво міста відмиває кошти. А саму інсталяцію з пластикового дощику та новорічних гірлянд назвали глумливою промоцією курорту.

Дарина КРАВЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle