24.01.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Лобик – на бобику й Нью-Васюки!

Лобик – на бобику й Нью-Васюки!

Такі привабливі перспективи великої ОТГ змалював трускавецьким освітянам Андрій Кульчинський

Вчора міський голова Трускавця у супроводі завідувача відділу освіти Ореста Лобика мав імпровізовані зустрічі з педколективами шкіл міста. Про це стало відомо з конфіденційних джерел. Під час цих зібрань Андрій Кульчинський зупинявся на двох питаннях: створення ОТГ з центром у Трускавці та відновлення діяльності комунальної ГГРЕС.

Андрій Богданович, намагаючись донести до освітян переваги великої об'єднаної територіальної громади, до якої, на його переконання, мають увійти Станеля, Модричі, Доброгостів, Уличне та Орів, оперував аргументами, що вже неодноразово озвучував раніше. Для прикладу, найпривабливішим населеним пунктом новоствореної ОТГ стане село Орів, до якого не припинятиметься потік інвесторів. Другий Буковель, або ж Нью-Васюки, які тут постануть, за словами Андрія Кульчинського, значно розширять й відпочинково-оздоровчі можливості Трускавця.

Що стосується таких галузей як освіта та медицина, то лише об’єднання з 5 сільськими радами врятує міську лікарню від оптимізації, передбаченої реформуванням. А школи міста, на думку Андрія Кульчинського, отримають поштовх у розвитку завдяки закриттю сільських навчальних закладів. «Однак це питання віддаленої перспективи, - наголосив міський голова. Тому Оресту Лобику, якщо він погодиться керувати відділом освіти всієї ОТГ, трускавецький мер пообіцяв купити «бобика», щоб можна було по бездоріжжю добиратися до найвіддаленіших гірських регіонів.

А з часом, коли дороги вдасться привести до ладу коштами новоствореної ОТГ, дітей возитимуть до Трускавця шкільним автобусом. «Й директори молитимуться, аби вони без пригод добралися до шкіл, бо на шляху, який пролягатиме через дрімучі ліси, може й ведмідь вилізти» - демонстрував вроджене почуття гумору Андрій Богданович.

Підсумовуючи свій монолог, трускавецький мер висловив обурення, що цим його грандіозним планам намагаються перешкодити кілька ліліпутів, які організували у неділю збори в Народному домі. «Я маю на увазі, що вони -ліліпути не по зросту, а по інтелекту», - пояснив очільник міста. Він також повідомив, що ці пігмеї вимагають створення комунальної ГГРЕС та фінансування її коштом бюджету. Однак, на переконання можновладця, це – надзвичайно затратна справа й не варто ресурс громади витрачати таким чином.

- Я та моя команда вже маємо досвід ефективного освоєння бюджетних коштів й на такі популістські речі реагувати не будемо. Якщо хтось вважає, що на Трускавець падає «золотий дощ», то помиляється. В інших містах бюджети зросли завдяки децентралізації, а у Трускавці ми маємо величезні надходження, які й не снилися попередникам,  бо я знайшов нові канали для наповнення міської казни», - похвалився трускавецький очільник.

Ось такі високі засади етичної поведінки держслужбовця продемонстрував міський голова Андрій Кульчинський. Що й казати – інтелігент не в першому поколінні, взірець для наслідування, людина, яка присвятила себе турботам про суспільну справу.

Дарина КРАВЕЦЬ


Социальные комментарии Cackle