23.03.2016 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Хто нестиме відповідальність за борги трускавецького водоканалу ?!

Міському голові Трускавця

Кульчинському А.Б.


Звернення

ТзОВ “Трускавецький водоканал” переживає сьогодні скрутні часи, його мільйонні борги продовжують зростати через відсутність економічно-обгрунтованої ціни на покупну воду та водовідведення від КП “Дрогобицький водоканал” і становлять 800 тис.- 900 тис. грн. щомісячно. 

У вересні 2015 року трускавецький водоканал, як майже 150 водопостачальних підприємств України, отримав статус гуртового споживача згідно Постанови Кабміну № 670 і відповідно має дієвий механізм для формування справедливого тарифу, щоб зупинити накопичення боргів підприємства.

Проте на відміну від багатьох водопостачальних підприємств України, які отримали нові тарифи з 01.01.2016 року, серед яких, наприклад, львівський водоканал (підприємства міст Миколаїва, Городка, Винник) керівництво ТзОВ “Трускавецький водоканал” не спромоглося добитися через НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг) встановлення нової економічно-обгрунтованої ціни на покупну воду і водовідведення. Мало того, трускавецький водоканал подав у Нацкомісію 29.12.2015 року і розмістив на сайті міської ради 01.02.2016 року інформацію про наміри здійснити зміну діючих тарифів на послуги центрального водопостачання та водовідведення, де в розрахунках вказана стара, економічно необгрунтована ціна на по купну воду і водовідведення 10,04 грн. м.куб без ПДВ. 

Бездіяльність керівництва ТзОВ “Трускавецький водоканал” в питанні формування справедливого тарифу для споживачів міста Трускавець призводить до мільйонних витрат з міського бюджету і проблем з водопостачання і водовідведення в місті та перспективи його розвитку. 

Прошу повідомити, які прийняті адміністративні заходи до керівництва ТзОВ “Трускавецького водоканалу” за бездіяльність, злочинну недбалість та хто буде відповідати за збитки, завдані підприємству та місту.


23.03.2016 р.

Голова Асоціації роботодавців 

та підприємців м. Трускавця

Петро Іванишин

Социальные комментарии Cackle