04.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Хотіли як краще, а вийшло як завжди! У Трускавці зникли банер й писанки із альтанки, що у парку

Хотіли як краще, а вийшло як завжди! У Трускавці зникли банер й писанки із альтанки, що у парку

Впродовж Великодніх свят у курортному місті трускавчани та гості оздоровниці милувалися альтанкою, прикрашеною макетами паперових писанок та квітів, а також великим банером із написом «Трускавець». Мова йде про альтанку, розміщену в центрі курортного парку, біля якої частенько збираються відпочивальники, щоб послухати місцевих музик, перепочити та зробити фото на згадку про оздоровницю. Та от тішитися красі та писанковій експозиції в альтанці парку цьогоріч довго не довелося – макети писанок та банер із альтанки зникли. Як поінформували на своїй офіційній сторінці у Фейсбук -спільноті працівники Народного дому Трускавця, майно, що пропало, було їхнє: «Не один раз створювалася фотозона біля альтанки і гості та мешканці міста мали змогу робити святкові світлини...Тиждень часу "Писанкова Альтанка" мала тішити око. Звичайно, ризик був та ми вірили. Комок в горлі стоїть, як так можна .... ....  :'( НЕ беріть чуже!».

б1.jpg

Виходить, що постоявши лише пару днів великодні прикраси, створені руками працівників Народного дому, зникли. Щоправда, у Народному домі леліють надію, що банер та писанки зірвав вітер – тому звертаються до усіх небайдужих допомогти розшукати ці великодні атрибути, або пролити світло на ситуацію.

Схвильованість подією, що сталася, висловили і трускавчани: люди обурені цим фактом, оскільки розуміють – для них створювали ейфорію свята, а хтось її безжально знищив. Паралельно трускавчани підказують працівникам Народного дому залучити до з’ясування ситуації відео із камер спостереження, які розміщені в місті. Додамо - не так давно у Трускавці скерували додаткові кошти на технічне покращення та нові програми для міських вуличних відеокамер. Тож , мабуть, настав влучний час випробувати силу технічних новинок.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle