20.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Хочуть здивувати відкриттям ялинки? У Трускавці розкритикували програму заходів на Новий рік та Різдво

Хочуть здивувати відкриттям ялинки? У Трускавці  розкритикували програму заходів на Новий рік та Різдво

Трускавецька міська рада днями оприлюднила святкову програму заходів, якими мають намір розважати в місті на новорічно-різдвяні свята трускавчан та відпочивальників. Заплановані відділом культури урочистості припали до душі далеко не всім городянам. Оскільки, на думку трускавчан, в період різдвяних свят гостей Трускавця можна було б дивувати нашими багатими традиціями, вертепами, автентичними майстер-класами та гучними колядками. Натомість з 30 грудня до 7 січня в Трускавці пануватиме тиша, оскільки на ці дні жодних  заходів не заплановано..

Вчора в оздоровниці запалили святковими вогнями головну ялинку міста, а день перед цим відкрили Резиденцію Миколая, яка функціонуватиме впродовж трьох днів. Відтак серед масових заходів, котрі ще заплановані - виставки в музеях міста та відкриття ювілейного фестивалю юних піаністів імені Романа Савицького у школі мистецтв, обласний фестиваль українського зимового фольклору «Нова радість стала», який багато років поспіль організовує облдержадміністрація.

В  період ж новорічно-різдвяних свят, в перші дні нового року і аж до 8 січня в місті не відбудеться ніяких урочистостей. Це означає, що мешканцям й відпочивальникам слід самим себе розважати?То ж чому турист має віддати перевагу Трускавцю для свого зимового відпочинку – питання риторичне.

Таке ставлення до формування головної програми заходів у курортному Трускавці неабияк обурило містян. Дописувачі у Фейсбук піддали критиці розроблену відділом культури програму та констатують: у місті й так невтішна ситуація із туристами! І замість того, щоб зацікавити насиченими та колоритними дійствами  – відпочивальників в Трускавці думають «здивувати» відкриттям ялинки та запаленням вогнів на ній? 

ком1.jpgком2.jpg

Тож, чи не зменшиться від таких «цікавих» заходів на ці свята в курортному Трускавці кількість відпочивальників – побачимо за кілька днів. Наразі ж очевидно одне – місту, яке є курортом та працює над зростанням туристичних потоків, слід не легковажити різдвяними святами, а креативити та гриміти цікавими дійствами на всю Україну.

 

Вікторія УтринСоциальные комментарии Cackle