27.03.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Карантин – не канікули: трускавецькі школи працюють у форматі дистанційного навчання

Карантин – не канікули: трускавецькі  школи працюють у форматі дистанційного навчання

Навчальні заклади в Україні закриті через пандемію коронавірусу. Але карантин – не канікули: школи, коледжі, вузи перемістились у віртуальний простір, тож учні та студенти «відвідують» заняття, увімкнувши комп’ютери.

У Трускавці школи не є винятком - педагоги оперативно відреагували на виклики часу й нині працюють зі своїми учнями з допомогою інформаційних технологій.

Про це повідомив завідувач відділу освіти Трускавецької міськради Орест Лобик.

Що стосується оплати праці, то, за словами Ореста Павловича, відповідно до рекомендаційного листа Міністерства освіти керівників зобов’язано виплачувати заробітну педагогічним працівникам під час карантину згідно тарифікації.  

- Це ключове питання. Є певна категорія - керівники навчальних закладів, технічний персонал - яким виплачувалися надбавки й доплати, то на період карантину вони будуть зняті, - пояснює керівник відділу освіти.

А оплату праці вчителів, вихователів, зокрема вихователів груп продовженого дня, музичних керівників, викладачів, інших педагогічних працівників навчальних закладів у Трускавці забезпечать із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства.

Нагадаємо, що для фінансування освіти у бюджеті Трускавця на 2020 рік передбачено 99,5 млн грн (державна субвенція 25 млн грн). З цієї суми на зарплату - 82,5 млн грн, на енергоносії - 10 млн грн, на харчування - 3,7 млн грн, видатки з власних надходжень установ освіти - 3, 9 млн грн.

 Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle