14.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці знову хочуть купити лавки з символікою міста-курорту

У Трускавці знову хочуть купити лавки з символікою міста-курорту

Комунальне підприємство «Парк курортний» оголосило тендер на придбання 27 чавунних лавок з гербом Трускавця. Інформація про закупівлю на суму 198, 5 тис грн міститься на сайті ProZorro.

Як відомо, це підприємство за останні два роки уже купило 46 лавок і 30 урн для сміття польського виробництва, вартістю по 6 тис грн за кожен виріб. Сьогодні вони стоять на вулиці Шевченка та майдані Кобзаря.

Нагадаємо, що ініціатива встановлення у місті елементів благоустрою з логотипом Трускавця належить трускавецькому меру. У липні 2016 року Андрій Кульчинський відвідав місто Рибник, що у Сілезькому воєводстві Польщі. Враженнями від поїздки Андрій Кульчинський поділився на своїй сторінці у Фейсбук, повідомивши, що мав перемовини з польським виробником, який продукує світильники, лавки, контейнери для сміття. Світильники цієї фірми уже прикрасили пішохідну вулицю Шевченка у Трускавці, - наголосив Андрій Кульчинський, - тепер черга за іншими елементами.

А візуалізував естетичні уподобання трускавецького мера ТОВ «Комсервіс-Трускавець» (власник Олег Кабальний), який у квітні 2017 р. був єдиним учасником, а відповідно і переможцем тендеру на закупівлю урн для сміття, оголошеного комунальним підприємство «Парк курортний». Умови конкурсу були прописані під заздалегідь відомий результат, бо параметри, вказані замовником, буквально до міліметра співпадали з розмірами з польського виробу!

трус5-768x527.png

трус4-768x512.jpg

Ще 11 аналогічних сміттєвих урн «Парк курортний» купив у підприємця з Дрогобича Ольги Задорожної за процедурою звітування, тобто без проведення конкурсу. У цієї ж пані Задорожної місто придбало 46 лавок, які виявилися близнюками тих, які виготовляє польська фірма! У такий спосіб трускавецькі посадовці реалізували напрацьовану схему: товар, куплений у Польщі, оформлявся на «своїх», які й отримували замовлення.

Однак ця схема дала збій, очевидно, що виконавці не мають більше наміру «світитися» публічно. Тому коли торік з бюджету виділили черговий транш - 192 тис грн для закупівлі лавок й сміттєвих урн з гербом Трускавця, тендер, оголошений «Парком курортним», не відбувся. Адже виробникам, справжнім а не тим, які залучені до схем міських посадовців, нерентабельно виготовляти символіку Трускавця для замовлення у 20-30 лавок чи смітників.

За словами керівника «Парку курортного»Назара Веретка, формуючи цінову пропозицію, вони взяли до уваги індекс інфляції, тому вартість лавок зросла, сягнувши понад 7 тис грн. Чи зголосяться цього разу учасники до тендеру – питання наразі відкрите. Якщо закупівля пройде успішно – лавки планують поставити на пішохідній вулиці Шевченка.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle