15.04.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький водоканал - з сайтом. Звітуватиме публічно про забір води з питного озера?

Трускавецький водоканал - з сайтом. Звітуватиме публічно про забір води з питного озера?

Трускавчани- споживачі послуг з водопостачання та водовідведення отримали можливість оплачувати їх через інтернет, зареєструвавшись у персональному кабінеті.

Про це повідомив директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Віктор Марченко на оперативній нараді у мерії.

Наразі сайт працює у тестовому режимі, тож зауваження користувачів будуть взяті до уваги.

Сподіваємося, що це нововведення сприятиме тому, що діяльність трускавецького водоканалу стане відкритою і прозорою. Для початку керівництво мало б оприлюднити інформацію про обсяги забору води з питного водосховища та тієї, яку купується у КП «Дрогобичводоканал». Власне, це підприємство такі цифри публікує щомісячно.

Переконані, що трускавчанам було б важливо знати про механізми й терміни погашення боргу трускавецького водоканалу, який становить понад 12 мільйонів гривень. А також про те, як реалізуються заходи, заплановані за кошти інвестиційної складової тарифу.

Нагадаємо, у Трускавці з 1 квітня вкотре зросла вартість послуг з водопостачання. Новий тариф для трускавчан становить 28,71 грн з ПДВ. Такий розрахунок подав міський водоканал, відштовхуючись від гуртової ціни у 9, 33 грн за куб м з ПДВ, за якою купує воду у Дрогобича.

Зазначимо, що за період головування Андрія Кульчинського вартість послуг на воду для мешканців Трускавця зросла вже вп’яте. Однак чергове підвищення ціни не гарантує покращання якості. Звітуючи про свою діяльність перед громадою міста, Андрій Кульчинський повідомив, що вода бурого кольору й з неприємним запахом, яка подається у мережі з питного водосховища, буде такою до 2020 року. Саме на цей період, за словами мера, заплановане встановлення очисних споруд за умови, якщо Трускавець отримає стовідсоткове грантове фінансування.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle