12.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Не хочуть платити – закликаємо сусідів «стукати», - мер Трускавця береться за містян, які неофіційно здають помешкання відпочивальникам

Не хочуть платити – закликаємо сусідів «стукати», - мер Трускавця береться за містян, які неофіційно здають помешкання відпочивальникам

Назад у минуле! У Трускавці закликають містян доносити владі інформацію на своїх сусідів, які здають в оренду відпочивальникам квартири в багатоповерхівках і не сплачують при цьому податків в казну міста. Таку новину керманич оздоровниці пан Кульчинський видав загалу 12 листопада на оперативній нараді в міській раді. Уся річ у тому, що пана Кульчинського засмутило звернення до нього та керівників комунальних установ Трускавця людей, які просять скерувати кошти на ремонт в їхніх багатоповерхівках дахів, труб та заміну старих електромереж. За словами очільника міста – скеровувати кошти будинкам, де здаються в оренду помешкання для відпочиваючих, при цьому їхні власники не сплачують жодних податків та не допомагають своєму будинку – місто не поспішатиме.

- Чому місто має йти назустріч будинкам і ремонтувати дах чи міняти водопровідні та каналізаційні труби у підвалі, давати кошти згідно програми «30х70» на енергозбереження, а мешканці цих будинків не хочуть йти назустріч місту? – висловив своє бачення Андрій Кульчинський. - Нам відомо, що в  багатьох багатоквартирних будинках Трускавця 30-40% помешкань здаються відпочивальникам. Як не дивно, але саме власники цих квартир найчастіше мають заборгованість за квартплату перед ОСББ, і в той же час ці власники не сплачують абсолютно ніяких податків за отриманий дохід, за ведення так званої підприємницької діяльності. Тож допомагати таким будинкам ми не будемо», - резюмував мер.

Щоб навести лад із злісними неплатниками податків – керманич порекомендував головам ОСББ та й іншим свідомим містянам «стукати» владі на порушників закону, щоб можна було їх оштрафувати. Паралельно в місті тривають консультації як законно змусити платити надавачів квартир в оренду податки в місто. «Якщо ці люди почнуть платити податки або ми їх оштрафуємо – тільки після цього такий будинок може розраховувати на нашу фінансову підтримку для  вирішення комунальних проблем. У протилежному випадку – грошей не дамо», - наголосив трускавецький мер.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle