06.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Молодь заслуговує на інтелектуальне дозвілля. - Юлія Кулиняк про «Mind game» у Трускавці

Молодь заслуговує на інтелектуальне дозвілля. - Юлія Кулиняк про «Mind game» у Трускавці

«Розумним бути модно!» - такий девіз нової інтелектуально-розважальної гри «Mind Game», яка менше, як за рік часу заполонила простір Дрогобиччини та стала улюбленим дозвіллям активної молоді регіону. Ідея гри зародилася у Львові, відтак завдяки старанням молодої та креативної дрогобичанки Юлії Кулиняк «Mind Game» прописалася у курортному Трускавці та раз на два тижні збирає команди небайдужих гравців поштурмувати свій мозок, пригадати  цікаві історичні факти, доповнити цитати відомих людей, впізнати естрадну чи кіно-зірку по дитячій світлині ну і просто весело та з користю провести своє дозвілля.

61677866_400260643906256_4164942993679187968_o.jpg

Проходить гра у 9 турів та містить запитання із найрізноманітніших сфер життя: є тур буквохаос (з літер в хаотичному порядку слід скласти слово), тури фото-відео запитання, правда - неправда, ерудит, один відомий сказав (продовжити чи доповнити фразу відомих людей) та змішані тури. Хто надихнув Юлю привести  «Mind Game» у Трускавець та який  меседж інтелектуальної  гри – говоримо із головним організатором забавки  в курортному місті Юлією Кулиняк та розкриваємо секрети.

- Юля, розкажіть, як «Mind Game» з’явився саме у вашому житті і чим зацікавив ?

IMG_9583+.jpg

- Все почалося минулого літа. Я, гортаючи сторінки соціальних мереж, натрапила на цю гру, нею захопилася моя подруга. Ідея мене зацікавила. Спочатку я хотіла бути гравцем «Mind Game», але так як гра проходила у Львові, тож потрібно було витрачати увесь день на добирання, сам процес гри і поїздку назад додому. Тому в мене виникла ідея проводити гру у нашому регіоні, вибрала Трускавець. Оскільки це місто мені уже рідне – працюю тут з 2008 року.

Тож я набираюсь сміливості і телефоную організаторам до Львова, розповідаю про свою ідею. Чую у відповідь: «У вас нічого не вийде, маленькі міста навряд чи вдасться все організувати та зібрати команди».  

Після таких слів кладу слухавку і розумію, що ще більше загорілася бажанням перенести «Mind Game» у Трускавець. Далі був процес тривалих переговорів і ось одного дня лунає дзвінок зі Львова і мені повідомляють: «Маєте два дні на організацію гри». Добре пам’ятаю ті дні – телефон у мене був «синій» від дзвінків, телефонувала усім кого знала і кликала на гру. Відтак мені вдалося зібрати 12 команд на першу гру, яка пройшла минулого року на початку жовтня – це була моя маленька, але водночас така велика для мене перемога.

IMG_9612+.jpg

- Скільки  міст уже охоплено грою? І чим вона захоплює ?

– Наразі гра проходить у 7 містах: Ужгороді, Івано-Франківську, Тернопол, Луцьку, Львові, Трускавці та Стрию. Географія гри періодично розширюється. Не так давно до щасливчиків пограти в «Mind Game» долучився Стрий. Гра захоплює усім – вона не просто інтелектуальна забавка, яка змушує думати -  вона цікава, весела та сприяє комунікації. Ні для нікого не секрет, що нашій молоді часто-густо нікуди піти, щоб з користю провести дозвілля, а «Mind Game» це пропонує і до цього закликає. У нас можна і слід креативити, думати та відкривати для себе щось нове і дізнаватися те, чого не знав. А ще ми допомагаємо бути згуртованими, бо кожна команда як окрема маленька сім’я, яка живе своїм життя. Ви знаєте одного разу мені розповіла подруга – саме на «Mind Game» зустріла свою шкільну знайому, яку не бачила 10 років. Це чудово, що наша гра виконує і таку важливу місію.

- А що найскладніше в організаційному питанні гри?  

- Найскладніше працювати з людьми, після кожного «Mind Game» хтось з учасників підходить, щоб з’ясувати певні моменти, уточнити правильну відповідь ба навіть посперечатися з нею (сміється). Тому усім слід приділити час та увагу, все роз’яснити. А так все вдається і я більш, ніж переконана – така легкість є тому, що мені допомагає моя команда, яка займається збором бланків із правильними відповідями та підрахунком голосів. А ще чималу роль виконує ведучий Мар’ян Голик – який направду вже став обличчям трускавецького «Mind Game».

62219989_400272030571784_7204556409222987776_o.jpg

- Декілька з останніх ігор на «Mind Game»  у Трускавці були благочинні. Це були позарейтингові ігри. Як виникла ідея проводити саме такі ігри і віддавати вилучені кошти на добру чи важливу справу ?

- Благочинні ігри - це практика усіх міста, де проходить «Mind Game». Першу таку гру ми провели на підтримку та збір коштів на лікування трускавчанки Анічки  Качмар. Свого часу в дитини діагностували страшну хворобу – медулобластому, тож  ми вирішили внести свою лепту в її одужання. Такі благочинні ігри дуже  збагачують. Коли віддаєш - насправді отримуєш набагато більше. Не можу на такі теми говорити спокійно (ледь стримує сльози), я, напевне, назавжди запам’ятаю очі Анічки, яка тримала в руках конверт із грошима після гри і дякувала нам, а ще щиро питала:  «Правда я одужаю?». Емоції цієї дитини я не можу забути – це настільки світла дівчинка, яка нас обнімала і зацілувала. Ми дуже хочемо, щоб вона була здоровою. Ще одна благочинна гра була на «Mind Game» організована на підтримку «Молодіжного  простору» в Дрогобичі. Думаю практику таких ігор ми обов’язково  продовжимо.

- Судячи по фотозвітах гри можна зауважити, що окрім команд із молодими учасниками, останнім часом на  «Mind Game» побільшало команд, де свій інтелект випробовують більш зрілі гравці. Чим це пояснюєте та як розцінюєте?

61972755_400261703906150_2073128353832894464_o.jpg

51611119_346990679233253_4035880313061113856_o.jpg

Так спостерігаємо останнім часу таку тенденцію – гравці «Mind Game» у Трускавці різної вікової категорії і це чудово.  Я їм дуже вдячна і рада,  що вони зацікавилися нашою грою та приходять до нас. Більшість із зрілих гравців на «Mind Game» привели діти, і це чудовий шанс провести вечір разом у хорошій компанії однодумців. Я просто обнімаю тих людей і бачу, яке  захоплення від гри та своєрідний азарт вони отримують. Це - безцінно.

- Сезон «Mind Game» включає в себе 10 ігор. Відтак фінальна гра, на яку з’їжджаються переможці з усіх міст, проходить у Львові. За що там змагаються команди і який головний приз чекає на них?

Так сезон «Mind Game» закривається у Львові. Як мінімум 5 кращих команд із кожного міста їдуть позмагатися за перемогу. Головний приз грошовий – 10 тис грн. Відтак з нового сезону із новими силами і ідеями гра знову продовжується. Привідкрию секрет - з кожним новим сезоном трішки будуть змінюватися тури гри – ерудит може бути один, натомість інший тур пов'язаний із ним буде замінений фототуром. А ще на трускавецьких гравців чекає у жовтні святкування річниці «Mind Game» у курортному місті та нетипова гра на День міста. Без наших активних команд та спонсорів «Mind Game» не була такою, якою є зараз.

IMG_9591+.jpg  

- На завершення нашої бесіди - який головний меседж гри ви б виділили ?

– Наш головний меседж це «Розумним бути модно!» А якщо відверто і більш глобально – ставимо собі ціль бути своєрідним майданчиком, який згуртовує людей небайдужих, активних та цікавих. У нас в регіоні чудова молодь (на «Mind Game» приходять не тільки трускавчани, але й стебничани, дрогобичани, бориславці та навіть самбірчани), тому хочеться для таких людей створити цікаве та пізнавальне дозвілля, яке допоможе провести гарно часто у товаристві знайомих людей, посміятися та щиро порадіти за свої та чужі інтелектуальні успіхи. Тож, якщо ви ще не з нами – збирайте свою команду, реєструйтеся та долучайтеся до великої сім’ї «Mind Game» у Трускавці.У нас затишно, драйвово та цікаво !

Розмову вела Наталя Зелена 

62147995_400273790571608_8356817373629513728_o.jpg

Социальные комментарии Cackle