05.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Бронза на Всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби серед чоловіків та молоді у трускавчанина Павла Біласа

Бронза на Всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби серед чоловіків та молоді у трускавчанина Павла Біласа

У спортивній  скарбничці міста побільшало нагород – бронзу із Відкритих Всеукраїнських змагань цими днями у рідне місто привіз майстер спорту з вільної боротьби Павло Білас. 1-2 листопада у місті Тернополі в Національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка пройшов Відкритий турнір з вільної боротьби серед  чоловіків та молоді  «Тернове поле-2018», присвячений пам’яті Віталія Назарчука, заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії. Випробувати свої сили у змаганнях з’їхалися спортсмени із різних куточків України та закордону, зокрема з Молдови, Білорусі, Угорщини, тощо. Курортне місто на Всеукраїнському спортивному дійстві представляв 21-річний трускавчанин, майстер спорту Павло Білас. Попри напружену боротьбу та сильних суперників, Павло зумів на змаганнях вибороти почесне 3 місце. Золото турніру дісталося спортсмену  із Мінська – Денису Хромінкову, срібло у Дмитра Стасюка з Хмельницького і ще одна бронза у Магомеда Закарієва з Одеси.

- Ці змагання не були простими для нашого трускавчанина Павла Біласа. Оскільки  боротися за перемогу йому довелося із сильним суперником з Одеси. До цієї боротьби хлопці кілька разів у різних поєдинках уже сходилися на подібних   змаганнях і на превеликий жаль  Павло програвав одеситу. Однак,  цього  разу спортивна фортуна та наполегливість таки  всміхнулися Павлові і він переміг,  – розповідає керівник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Роман Коваль.

Також за словами пана Коваля – бронза на Всеукраїнському турнірі із вільної боротьби в Тернополі стала гарним стимулом для Павла Біласа для наступних перемог. Зокрема спортсмен уже активно готується до нових змагань, які заплановані на початок грудня, це Чемпіона України з вільної боротьби. Тренує та чи не найактивніше вболіває за Павла на кожних змаганнях його батько, заслужений тренер України, голова ФСТ «Спартак» у Трускавці Петро Білас. Тож усі перемоги, яких у Павла уже кілька десятків – це  спільні досягнення цього спортивного родинного тандему.

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle