19.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Ближче до пацієнтів – записатися на прийом до трускавецьких медиків можна з мобільного телефону

Ближче до пацієнтів – записатися на прийом до трускавецьких медиків можна з мобільного телефону

Ідуть в ногу з часом! Трускавецька міська лікарня днями ввела нововведення – запис на електронну чергу до медиків поліклінічного відділення чи до свого сімейного лікаря можна здійснити, зателефонувавши на два нові мобільні номери медичного закладу оздоровниці. Як повідомив головний лікар ТМЛ Ігор Стасик, таким чином медицина Трускавця стає ближчою до пацієнтів. «Ми прекрасно розуміємо, що зараз ера сучасних технологій і мало трускавчан користується стаціонарними телефонами, тому що люди масово від них відмовилися. Тож, щоб зручніше було здійснити звичну послугу – записатися до медиків на консультацію чи обстеження ми ввели 2 мобільні номери, на які ви можете телефонувати зі своїх гаджетів», - розповідає пан Стасик.

Тож відтепер у відділення первинної медичної допомоги, крім стаціонарного номера (03247) 5-26-83 можна зателефонувати і на мобільний: (068) 918 30 03. А у відділення поліклінічного корпусу 068 189 9003, паралельно функціонує стаціонарний номер (03247) 5-14-45.

Додамо, у Трускавці триває процес укладання медичних декларацій із сімейними медиками. Станом на 16 листопада декларації підписали 15 тис 399 людей. Із загальної кількості осіб, що визначилися із особистим лікарем, понад 13, 5 тис підписаних декларацій належить саме трускавчанам, відтак майже 600 декларацій із медиками оздоровниці вклали мешканці Станилі, понад  500 – Стебника. На одного сімейного лікаря в Трускавці в середньому припадає 1 130 декларацій.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle