19.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Без сучасних парт, зате з новим дахом – у трускавецькій СЗШ №3 завершують ремонт покрівлі

Без сучасних парт, зате з новим дахом – у трускавецькій СЗШ №3 завершують ремонт покрівлі

Трускавецькі школи будуть із новими меблями та іншим необхідним для навчального процесу обладнанням – таку інформацію озвучив 19 листопада на щотижневій оперативній нараді керівник відділу освіти ТМР Орест Лобик. Новинки мають прибути в школи міста 27 листопада, вони придбані в рамках отриманого співфінансування завдяки  участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку.

Натомість юні трускавецькі першокласники -  учні  цьогорічної освітньої новації від Міністерства освіти – програми Нової української школи, і далі продовжують навчання за старими партами. Оскільки сучасні парти ніяк не надійдуть від українських виробників. Як запевняє Орест Лобик, тендерні процедури щодо закупівель парт відділ освіти провів вчасно ще до старту навчального року, однак виробники ніяк не впораються із замовленням. Оскільки оновлень меблями , а точніше одномісними легкими партами для першачків, за новою освітньою програмою,  потребують усі школи України. «Не очікуючи такого буму українські виробники не можуть  впоратися із замовленнями, тож парт наразі у школах немає, ми їх очікуємо», - наголосив чиновник.

Без парт, зате з відремонтованим дахом зустрічатиме новий 2019 рік трускавецька СЗШ №3. У начальному закладі, як розповів Орест Лобик,  планують до кінця грудня провести повну заміну даху, вартість робі становить  близько 4 млн грн. Кошти на масштабні ремонтні роботи ідуть в співфінансуванні  50/50 – державний та міський бюджети.

За словами керівника відділу освіти, дах третьої школи був в найгіршому стані, тож його ремонт давно був на часі. Паралельно у школі ввели в експлуатацію нову систему оповіщення, яка включає в себе сирени та голосове оповіщення учнів та вчителів. Вартість цього проекту складає 497 тис грн. Фінансування на його реалізацію отримано з міського бюджету.

- Окрім пожежної тривоги систему оповіщення можна  використовувати для оголошень та трансляції аудіофайлів в школі», - запевняє Орест Лобик. Також, за словами завідувача відділу освіти, паралельно із цими роботами в третій школі здійснили і реконструкцію освітлення в шкільних класах, а також коридорів першого та другого поверхів. Загальна сума цього проекту склала  – 299 тис грн, із цієї суми кошти міста  – 48 тис грн. решту Трускавець отримав у конкурсі мікропроектів. Заміна світильників, кажуть у відділі освіти, вимога часу – оскільки старі зносилися та давали тьмяне світло. Також у школі планують провести роботи із утеплення фасаду будівлі.

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle