02.10.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Гуртуймося біля Козира! Бо розсіюючи голоси, дамо мандат тим, хто остаточно зруйнує курорт

Гуртуймося біля Козира! Бо розсіюючи голоси, дамо мандат тим, хто остаточно зруйнує курорт

Конференція Львівської обласної організації політичної партії «Народний Рух України» 20 вересня ухвалила рішення про підтримку кандидата на посаду голови Трускавецької ОТГ - Руслана Ярославовича Козира.

За коментарем щодо такого рішення редакція «Джерел Трускавця» звернулася до керівника Трускавецького виборчого штабу партії «Народний Рух України» Руслана Крамара.

* * *

Скажіть,будь ласка, що передувало рішенню НРУ про підтримку Руслана Козира?

- Насправді розглядалися два варіанти участі НРУ у виборах голови Трускавецької ОТГ. Перший - це висування свого кандидата, і у нас такий був - це Юрій Яворський. Другий варіант — підтримка кандидата-самовисуванця, який за підтримки інших політичних сил виступить об’єднавчим кандидатом та буде відповідати критеріям цінностей партії НРУ. У разі його обрання ми спільно, на основі наших передвиборчих програм визначимо напрямки розвитку об’єднаної територіальної громади.

- Чому ж ви не висунули свого кандидата на посаду голови Трускавецької ОТГ?

- Розпочну з того, що Юрій Яаорський є фаховим управлінцем, який має необхідний досвід і знання для якісного виконання функцій голови ОТГ. Основним фактором невисування Юрія Яворського стала сьогоднішня катастрофічна економічна ситуація в Трускавці, спричинена, як мінімум, неефективною командою діючої міської влади. І щоб за наступні п’ять років Трускавець як курорт не зник, потрібна консолідація всіх здоровомислячих громадян нашої ОТГ, в тому числі і політичних сил. Тому Юрій Яворський прийняв для себе складне, але для міста вкрай необхідне рішення - не розпорошувати голоси думаючих людей, а пожертвувати своїми амбіціями і тим самим показати приклад для інших кандидатів до єдності зусиль навколо одного кандидата. Сам же Юрій Яворський очолив список кандидатів до Трускавецької ОТГ від партії «Народний Рух Україн».

- А які ж були критерії цінностей, згідно з якими обласна конференція НРУ вирішила підтримати кандидата на голову ОТГ?

- Чесність, відповідальність, фаховість.

Хочу подякувати делегатам обласної конференції НРУ та голові обласної організації НРУ Сергію Дзядику за те, що дослухалися до моїх слів і попри різні аргументи врешті-решт прийняли одноголосне рішення, яке я відстоював.

- Руслан Козир уже був міським головою Трускавця у 2010-2015 роках, якби ви охарактеризували його каденцію?

- «По їхніх плодах ви пізнаєте їх» - ці слова належать Ісусу Христу. І кращої формули для оцінки кандидатів на голову ОТГ немає.

Отже, коли Руслан Козир був міським головою, то такої шкідливої (нині такої популярної) теми для розвитку міста як «відкати» зовсім не існувало, бо він є чесною людиною.

За Козира було модно - відповідально ставитися до коштів міста. Наприклад, коли підприємство КП «Трускавецьтепло», яке я очолював, збудувало котельні за 4 млн грн, а їхня кошторисна вартість була близько 8 млн грн, не потрібно було давати ніяких «відкатів», і таким шляхом ми заощадили для міста 4 млн гривень. Міський голова Руслан Козир всіляко стимулював і допомагав підприємству, а також ставив у приклад іншим організаціям. Це говорить про відповідальне відношення до коштів громади.

І останнє. Я переконаний, що Руслан Козир є найфаховішим управлінцем серед всіх кандидатів на голову ОТГ і він знає, що робити одразу на другий день після виборів. Посаду голови ОТГ не сприймає як трон, а, і це є вкрай важливим, усвідомлює важкість ситуації, в якій опинився курорт, і довіру громади сприйме як можливість зробити корисні справи для регіону. Наприклад, у 2010 році він врегулював здавалось безвихідну ситуацію з понад 25 млн грн боргу комунального підприємства «Наше місто», ні копійки не витративши з міського бюджету. Це фаховість? Так!

- За посаду голови Трускавецької ОТГ змагатимуться девять кандидатів. Щодо цього якою є ваше бачення?

- Я хочу звернутися до Ігоря Кісака та Лева Грицака, а також до громадян, які їх підтримують.

Ігоре Володимировичу, ваше ім'я назавжди ввійшло в історію Трускавця. Ви за збудували величний комплекс — Статую Ісуса Христа. Зробіть ще один важливий крок, дослухайтесь до моїх аргументів, бо програє весь Трускавець.

Леве Ярославовичу, ви є людина, яка вміє тримати удар і боретеся, як кажуть, до кінця. Коли ви почуєте мене, то з часом скажете, що це було непросте, але дуже правильне рішення. Таке рішення може прийняти тільки думаюча і далекоглядна людина, якою я вас і вважаю.

Трускавчани, потрібно зважено підходити до виборів голови ОТГ та депутатського корпусу. Курорт знаходиться у вкрай важкому економічному становищі, і в зимовий період нас чекають ще важчі часи. Короновірус не є головною причиною порожнього курорту. Діюча влада довела, що вона здатна лише «освоюватм» кошти громади і при тому абсолютно не розуміти пріоритетів розвитку курорту. Розсіюючи свої голоси, ви повторно даєте мандат тим, хто в наступні п'ять років зруйнує курортну галузь. Колись працівники санаторіїв-тисячників «Рубін» та «Янтар» також не вірили, що вони залишаться без роботи. А хто вірив, що верхній бювет закриється?

Отже, не живіть одним днем, думайте!

РУХ.jpg

Социальные комментарии Cackle