17.06.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Гроші на вітер? Трускавчани скаржаться на недоліки ремонту вулиці Крушельницької – влада не реагує

Гроші на вітер? Трускавчани скаржаться на недоліки ремонту вулиці Крушельницької – влада не реагує

Не встигли порадіти, як пожинають наслідки неякісного ремонту! Це про мешканців вулиці Соломії Крушельницької. Уся річ у тому, що ремонт дорожнього покриття цієї вулиці провели настільки неякісно, що при потужних дощах вона потопає у воді та перетворюється на замулену річку – тож добратися до власних осель трускавчанам стає ще тим квестом.

Як повідомив в соціальній мережі Фейсбук мешканець цієї вулиці Валерій Канцедал, на дорозі напрочуд неякісно встановили решітки, більшість із них, таке враження, що для краси, а не для виконання своїх функцій.

З восьми водовідвідних решіток,  встановлених в полотно дороги, реально працють дві, тому що решту шість розташовані не по рівню дороги, без уклонів і не в тому місці. Вода починає стікати по вулиці з тротуара, потім на дорогу,  минаючи чотири водовідвідні решітки, тече аж у  п'яту, до речі її вже ремонтували бо вона розташована на крайній точці біля буд.№31. Цю решітку  втоплювали і робили уклони, але якщо іде сильний дощ, вода збирається з цілої вулиці і на цьому проміжку,  крім дороги,  заливає і тротуар, - написав у своєму пості-обуренні Валерій Канцедал. 

Не краща ситуація і з потоками води, яку в сильні зливи несе із трьох провулків,  що прилягають до вулиці Соломії Крушельницької, а саме з провулку який починається на Лесі Українки біля магазину "Рукавичка". Як стверджує трускавчанин -  потоки води стікають зверху на їхню вулицю і несуть із собою землю, дрібне каміння, сміття і, що найгірше, весь цей потік брудної води осідає на дорозі,  після цього бруківки на вулиці не видно, суцільна замулена річка. Також чоловік стверджує – багатостраждальний ремонт дороги, який стартував на Соломії Крушельницької ще із зими 2017 року, так і не доробили до кінця вулиці. Чому - людям не пояснили. А на тій ділянці, де він зроблений, місцями полотно дороги вже просіло. Ще однією «окрасою»  дороги є  кам’яні брили, якими прикрили каналізаційні люки, - повідомила кілька днів тому трускавчанка Світлана Мирга.

У жахливому стані під час дощу й перехід через залізничну колію, яка пролягає поруч, -  стверджує чоловік. Чому фірму, яка робила ремонт цієї вулиці не зобов’яжуть усунути недоліки? «Невже владі байдуже, на що пішли кошти із бюджету міста. Чому гроші платників податків так недбало використовують і не усунуть недоліки», - дивується Валерій Канцедал.

На додачу із проблемними та неякісно встановленими  решітками  на дорозі, додається  до негараздів на вулиці  і  те, що зі сторони залізничної колії комунальники тривалий час не підрізають гілля на деревах, окремі гілки вже виросли на півдороги, тож в нічну пору доби можуть обдерти обличчя людині, чи руки. Мешканці Соломії Крушельницької апелюють до влади та наполягають – усунути недоліки на дорозі та обрізати розлогі гілки дерев, а ще ретельно контролювати ремонтні роботи в місті, а не просто скеровувати на них кошти.

В коментарях до цього посту Валерія Канцедаоа мешканці другої половини вулиці додали, що  вони в ще гіршій ситуації – цю частину взагалі не ремонтували, а тільки порозкопували, постійно тече вода, на скарни влада не зважає!

Додамо, історія ремонту вулиці Соломії Крушельницької бере свій старт у 2017 році. Тоді  мешканці  вулиці Крушельницької били в усі дзвони – до власних приватних обійсть дійти люди не могли, оскільки вулиця потопала у болоті та величезних ямах, бо не була заасфальтованою.  Відтак Управління житлово- комунального господарства і будівництва Трускавця оголосило тендер на понад 8 млн грн на ремонтні роботи на цій вулиці. За тендером на Соломії Крушельницької мали замінити каналізацію, замостити бруківкою дорогу та зробити тротуари. Перемогу здобула дрогобицька фірма ТОВ «Авадор» (засновники - Володимир та Роман Мельниковичі), яка займається будівництвом трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг. За 1,5 роки фірма освоїла, за словами керівника Управління ЖКГ і Б Сергія Максимича, понад 3 млн грн - замостила бруківкою основне дорожнє полотно на вулиці Крушельницької та зробила тротуари із бруківки. Однак довго радіти благоустрою мешканцям цього мікрорайону не довелося. Потужні весняні зливи уже в 2018 році оголили недоліки ремонтних робіт на цій вулиці: дорога замощена бруківкою осіла, тож після дощу вода з дорожнього покриття  не сходить, а стоїть.

Ірина Романова 

IMG_5288.jpg

FB_IMG_1592395316252.jpg


Социальные комментарии Cackle