02.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

«Герой мого часу» відкрив кінофестиваль у Трускавці

«Герой мого часу» відкрив кінофестиваль у Трускавці

Червона доріжка, спалахи фотоапаратів та зіркові гості – актори, режисери, сценаристи й люди, які не мислять свого життя без кіно – відкрили першого листопада 7 Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» у Трускавці. За традицією фестивалю, який проходить в кінотеатрі «Злата», впродовж 4 днів компетентне журі та всі бажаючі матимуть змогу переглянути кілька десятків стрічок, як українського так і закордонного виробництва та визначити із них кращі. Також в рамках кінопроекту проходитимуть цікаві майстер-класи з акторської майстерності від народної артистки України Ади Роговцевої, презентація книги Андрія Кокотюхи на підтримку фільму «Червоний», культурологічний просвітницько-профорієнтовний благодійний проект «Кіно-Коло» та ряд інших імпрез.

Відкриття ж першого дня фестивалю доручили українській  стрічці «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової. Цей повнометражний фільм вперше був презентований глядачам 15 липня на Одеському міжнародному кінофестивалі. Комедійна  кінострічка розповідає історію «маленької людини», хлопця «з сусіднього двору», що живе в складному та суперечливому світі. Головний герой Жорик увесь фільм намагається знайти сенс свого існування у цьому світі. Для цього він приїжджає в столицю в пошуках свого щастя. Хлопець шукає роботу, змінює її, намагається будувати стосунки та ставить собі високі цілі. Але кожен раз заходить в глухий кут. Увесь фільм побудований на контрастах – бідності та багатства, високого та низького, морального та аморального, духовного та матеріального. Однак усі моменти картини режисер намагається подати  з легким гумором та своєрідним підтекстом.

Окрім кінопрем’єри «Герой мого часу», як журі так і глядачі матимуть змогу впродовж 4 днів фесту подивитися чимало картин українського кінематографу. Їх цьогоріч на фестиваль подано аж понад 30. Серед вітчизняних стрічок є такі фільми: «ІЗІ», «Казка про гроші», «Луганський форпост», «Червоний», «Прощена неділя», «Місто, в якому не ходять гроші», «Коли падають дерева» та багато інших. Одне слово, різних жанрів та на будь-який смак.

За сценарієм кінофестивалю, компетентне журі обиратиме кращий фільм «Корони Карпат 2018» із конкурсної програми короткометражних фільмів. Туди подано 11 кіноробіт. Окрім того, усі поціновувачі кіно матимуть змогу переглянути низку стрічок і з поза конкурсної програми та  програми аргентинського кіно.

Завершення фестивалю заплановане на 4 листопада церемонією нагородження переможців та переглядом стрічки, що виборе першість, а також встановленням бронзової плити на алеї кінослави біля кінотеатру «Злата».

Ірина Романова  

гості.jpg

* фото Олега Бачинського

Социальные комментарии Cackle