11.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Гідно вшанувати пам'ять! У Трускавці вимагають прибрати світлини героїв АТО з паркана будмайданичка

Гідно вшанувати пам'ять! У Трускавці вимагають прибрати світлини героїв АТО з паркана будмайданичка

Фотографії місцевих учасників АТО, які загинули, не можуть висіти на паркані, за яким ведеться будівництво торгово-розважального комплексу в центрі курортного міста. З такою заявою 11 червня на сесії Трускавецької міської ради виступив депутат Микола Сеньків. За словами обранця, із вимогою такого змісту до нього днями звернулася сестра загиблого учасника АТО Артура Гулика, який покинув цей світ від ворожої кулі під Слов’янськом. Як наголосив Микола Сеньків – питання перенесення плакату із іменами загиблих із будівельного паркану на бульварі Торосевича у Трускавці порушують не вперше – та от реакція від влади відсутня.

- Вважаю найкраще було б облаштувати у Трускавці сквер пам’яті загиблих учасників АТО, як це зробили наші міста сусіди. Це не є колосальні кошти, слід вибрати затишне місце, до якого можна прийти і схилити голову перед нашими героями, - резюмував депутат Сеньків.

Своє бачення проблеми одразу озвучив мер міста пан Кульчинський. За словами Андрія Богдановича, задум створити сквер пам’яті таки є, однак він вимагає чималих капіталовкладень. «Минулого року ми про це думали, хотіли реконструювати Меморіал Слави на вул. Дрогобицькій, однак на втілення ідеї потрібно 4-5 млн грн. І на додачу до всього цей проект слід розпочати і завершити в один рік, оскільки по іншому люди нас не зрозуміють. Наразі таких фінансів місто немає. Окрім цього маємо багато запитів від трускавчан на ремонт будинків, - пояснив пан мер.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle