03.01.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Дрогобицький прокурор хоче, аби у Трускавці санітарної зони не було, - Андрій Кульчинський ( + відео)

Дрогобицький прокурор хоче, аби у Трускавці санітарної зони не було, - Андрій Кульчинський ( + відео)

Таку репліку трускавецький мер озвучив на позачерговому засідання сесії  міськради, яка відбулася 29 грудня. На розгляд депутатів було винесене питання про призупинення будівництва на вул. Торосевича, 8, де частина земельної ділянки знаходиться у першій санітарній зоні охорони мінеральних джерел.

Цей факт підтвердила начальник Управління архітектури і містобудування Оксана Плахтій, посилаючись на технічний звіт про межові знаки точок кутів повороту першої санітарної зони, наданий «Трускавецькурортом». Саме цей документ допоміг міській раді уникнути виконання вимог Дрогобицької місцевої прокуратури, які містилися у судовому позові про визнання протиправною бездіяльності органу місцевого самоврядування щодо впорядкування меж санзон, контролю та раціонального використання цих земель у Трускавці. Суд позов прокуратури не задовольнив, дійшовши висновку, що  межі санітарної зони у місті-курорті винесені  в натуру та закріплені на місцевості.

Трускавецький мер Андрій Кульчинський у своєрідний спосіб прокоментував вимоги Дрогобицької прокуратури, обвинувативши її керівника Юрія Малахівського у тому, що «йому не потрібно, аби у Трускавці була санітарна зона». Безглуздість такого висновку пан Кульчинський підтвердив і трактуванням на власний розсуд рішення суду.

Відповідно до технічного звіту «Трускавецькурорту», стовпці з маркуванням вказують на наявність санітарної зони і на Торосевича, 8. Андрій Кульчинський це заперечує, але вихваляється, що «виграв суд» у прокуратури і санітарна зона у Трускавці є! Як така абракадабра тримається купи – відомо лише трускавецькому меру.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle