09.03.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Допрацювалися! Офіційний сайт Трускавецької міськради перестав функціонувати

Допрацювалися! Офіційний сайт Трускавецької міськради перестав функціонувати

Два дні поспіль, 8 і 9 березня, за посиланням на сайт Трускавецької міської ради з'являється інформація про відсутність зв’язку із сервером. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила громадська організація «Рада міста».

Сьогодні у Трускавці проходитимуть урочистості до Дня народження Шевченка, інформація про заходи повністю заблокована. Це така свідома інформаційна кампанія від органу місцевого самоврядування чи звичайне недбальство керівника відділу інформаційного забезпечення Лесі Боднар? – таке запитання керівник громадської організації Леся Дідик адресувала заступнику міського голови Трускавця Олександру Ткаченку, до посадових обов’язків якого належить координація роботи інформаційного відділу міськради. Однак чиновник відмовчується – жодних офіційних пояснень наразі немає!

Нагадаємо, що саме Олександр Ткаченко неодноразово озвучував обіцянки щодо створення  надсучасного веб-сайту  міськради, який міститиме сторінку електронних петицій, візуалізацію бюджету міста в частині доходів-видатків тощо. Але як бачимо, ці запевнення виявилися нічим іншим, як голослівною риторикою. Жодних електронних сервісів, окрім петицій, на сайті досі не впроваджено, ресурс незручний у користуванні, недолуга система пошуку, про фаховість та оперативність повідомлень взагалі говорити не доводиться.

До того ж працівники відділу інформаційного забезпеченні вкрай недбало ставляться до своїх обов’язків – офіційний ресурс міськради вкотре стає недоступним для користувачів. Аналогічна ситуація трапилася і у січні 2016 року – тоді вперше за увесь час існування сайт міськради перестав функціонувати

Дарина КРАВЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle