11.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Допомагають старшокласникам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії – у Трускавці організовують екскурсії на підприємства

Допомагають старшокласникам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії – у Трускавці організовують екскурсії на підприємства

У Трускавці стартували профорієнтаційні екскурсії для старшокласників міста. Їхня мета – ознайомити та зацікавити школярів випускних класів шукати майбутнє місце праці на рідних теренах. Як повідомив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, відділ якого і організовує екскурсії, профорієнтаційні заходи проводять на виконання обласної програми для молоді з метою підвищення рівня знань щодо вибору майбутньої професії. На практиці усе виглядає так: старшокласникам організують кілька пізнавальних екскурсій на виробництва, до приватників та у служби чи відділи міської ради. 

- Трускавецькі школярі уже побували у пожежній службі міста, суді, відділі поліції, а також у Дрогобичі в військовій частині. У планах зводити дітей до місцевих підприємців в заклади харчування та салони краси, щоб продемонструвати на практиці історії їхнього успішного бізнесу, - розповів  пан Коваль.

л2.jpg

Окрім місцевих підприємців,  днями в рамках профорієнтаційного заходу, учнів дев’ятого класу  СЗШ №1 звозили у Стрий на підприємство ТзОВ «Леоні». Завод в Стрию було відкрито у 2003 році, сьогодні там працює понад 7200 працівників. На підриємстві виготовляють кабельні мережі для автомобілів світових брендів: «Opel», «Porsche», «Volkswagen», «Audi», «Lamborghini». На завершення екскурсії діти отримали презентаційні буклети про «Леоні».Організатори вірять – такі заходи обов’язково допоможуть сформувати уявлення про майбутню професію у старшокласників та додадуть їм віри у власні сили.

 

Наталя Зелена

Фото з сайту ТМР 


Социальные комментарии Cackle