17.06.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Додаткові видатки з бюджету! У Трускавці вводять посаду радника міського голови

Додаткові видатки з бюджету! У Трускавці вводять посаду радника міського голови

Дві голови краще, ніж одна? Очевидно, такий принцип сповідує трускавецький мер Андрій Кульчинський, який під завершення своєї каденції вирішив обзавестися радником. Така посада міститься у проєкті рішення «Про внесення змін до структури виконавчих органів Трускавецької міської ради», який депутати розглянуть під час сесійного засідання вже наступного тижня.

Хто буде цим  незамінним помічником Андрія Богдановича – наразі невідомо. Припускаємо, що у  такий спосіб трускавецький мер оплачуватиме коштом бюджету послуги свого політичного консультанта під час виборчої кампанії.

Окрім цього в пана мера є два заступники – Олександр Ткаченко й Олексій Балицький. Відсутність пана Олександра на робочому місці – факт загальновідомий, тому не будемо вкотре акцентувати увагу на його системних прогулах.

А загалом штат міськради пропонується затвердити у кількості 132,5 одиниць. Зазначимо, що у Трускавці  він з року в рік зростає. Наприкінці 2015 року  виконавчі органи ТМР налічували 121,5 штатних одиниць. Однак для того, аби Андрій Богданович зміг працевлаштувати усіх членів «Самопомочі» й «Громадянської позиції», яким був зобов’язаний підтримкою під час перегонів, а також їхніх сестер й дружин,  штат довелося «роздути».

Нагадаємо, що з бюджету Трускавця на утримання органів управління цього року було заплановано 31,4 млн грн, з яких на заробітну плату трускавецьких посадовців - 28,5 млн гривень.

А через карантинні обмеження міська скарбничка цього року недоотримає понад 50 млн гривень! Такими є найоптимістичніші прогнози. Оскільки санаторні заклади, які є головними платниками податків, поки що  не відновили свою діяльність – «діра» у бюджету може зрости.

Уже сьогодні на фоні міст-сусідів Трускавець виглядає найбільшим банкрутом – в оздоровниці не ведуться ремонтні роботи вулиць, житлового фонду, установ за виключенням школи-гімназії, де фінансуються в основному з Державного фонду регіонального  розвитку.

Тому, очевидно, трускавецька влада мала б напрацьовувати програми оптимізації ресурсу громади, а не проїдати надходження, якими бізнес та платники податків за складних умов тривалого карантину все ж наповнять бюджет.

Ольга КУЦ

Фото Трускавецької міської ради

Социальные комментарии Cackle