16.10.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

До запуску тепла – готові! Котельна трускавецької лікарні має запрацювати уже завтра

До запуску тепла – готові! Котельна трускавецької лікарні має запрацювати уже завтра

Як повідомив 16 жовтня на оперативній нараді керівник відділу освіти Трускавецької міської ради Орест Лобик, сьогодні-завтра в місті готують до пробного запуску тепла індивідуальні котельні відділу освіти. Оскільки, за попередніми прогнозами синоптиків, з суботи на Україну суне холодний циклон із дощами та зниженням температурних показників. Окрім цього старт опалювального сезону іде згідно календаря. За словами пана Лобика, індивідуальні котельні дошкільних та навчальних закладів Трускавця до запуску теплоносія готові. Однак перед стартом опалювального сезону треба провести традиційний пробний запуск усіх мереж.

Поділяє думку головного освітянина міста і керівник міської лікарні Ігор Стасик. За словами пана Стасика – котельня медичного закладу абсолютно готова до початку опалювального сезону.

- Підготовці котельні передували два насичені місяці роботи – ми уклали угоду із підприємцем на ремонтні на відновлюючи роботи обладнання котельні. Тож можу запевнити, що обладнання нашої котельні справне: перевірені пальники, поміняна автоматика, де необхідно, прочищені усі труби. Саме приміщення котельні теж довелося ретельно відмивати від попереднього «дбайливого» господарювання там КП «Трускавецьтепло», - повідомив керівник міської лікарні. Окрім цього, медична установа уже уклала угоду на сезонні роботи із обслуговування котельні з 5-ма колишніми працівниками КП «Трускавецьтепло».

Що стосується закупівель газу, то, за словами пана Стасика, ціни на голубе паливо цьогоріч стрімко зросли. Наразі трускавецька лікарня підписала тимчасову угоду на закупівлю голубого палива із ТОВ «Львівгазбуд». Ціна за 1 куб. м газу становить 14, 98 грн. Однак договір із цією фірмою укладено лише на місяць часу, оскільки два оголошені тендери на закупівлю газу лікарнею на осінньо-зимовий період – практично зірвалися.

- Один тендер на ProZorro виграла харківська фірма ще влітку. Однак на момент підписання угоди з нею ця компанія вдвічі підвищила ціну на газ, тож ми відмовилися від її послуг. Оголошений другий раз тендер не дав результатів, оскільки участь в ньому зголосилася взяти лиш одна фірма. Тож днями ми уже втретє оголосили тендер на закупівлю газу для лікарні, очікуємо результатів», - повідомив головний лікар.

Натомість відділ освіти практично завершив відкриті торги щодо закупівлі природного газу – переможцем обрано «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП», яка запропонувала ціну у 13, 33 грн за куб м. Днями з цією компанією буде укладено договір. А відділ культури закупить газ за 15 грн за куб. м у ТОВ "Львівгаз збут" Дрогобицький відділ реалізації».

Нагадаємо, на початку літа сесія міської ради оздоровниці ухвалила рішення передати автономні котельні, які були на балансі «Трускавецьтепло» на баланс відділу освіти, культури та міської лікарні. Такий крок місто вирішило провести з метою економії бюджетних коштів. Так, за попередніми підрахунками фахівців, обслуговування котелень без посередництва комунального підприємства обходитиметься міському бюджету дешевше: тільки міська лікарня заощаджуватиме близько 700 тис грн на рік, а відділ освіти- близько 400 тис грн.

Натомість «Трускавецьтепло» завжди намагалося продати максимальний обсяг послуг, абсолютно не дбаючи про раціональне використання коштів платників податків. Тарифи були одними з найвищих в області, не дивлячись обслуговування автономних котелень. Інколи доходило до абсурдних ситуацій, коли в бюджетних установах міста було настільки жарко, що взимку доводилося відчиняти вікна. 

Ірина Романова


Читайте також: Битва за котельні: Крамар погрожує голодуванням, Пономаренко хвилюється, що не матиме місця праці через два роки


Социальные комментарии Cackle