29.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

До Трускавця на зустріч з читачами завітає відома письменниця Дзвінка Торохтушко

До Трускавця на зустріч з читачами завітає відома письменниця Дзвінка Торохтушко

Фото з сайту 0352.ua

Тернопільнянка Любов Бурак, що пише під творчим псевдонімом Дзвінка Торохтушко – неймовірна особистість. Мама шістьох дітей, дружина священика, письменниця, інтернет-блогерка, автор поезій, дитячих казок.

У своїх творах Дзвінка Торохтушко може дозволити собі і гостре слівце, і нецензурну лексику, а може і спровокувати у читачів щирі емоції – сміх, сльози.

Завдяки своїм дотепним, часто безкомпромісним дописам у соціальній мережі Дзвінка здобула всенародну популярність, а її «Молитва» облетіла всю Україну, солдати читали її у бліндажах на передовій. Тепер — це пісня, що стала спільним проектом з гуртами «ТаРута» і «Гайдамаки» та композитором Борисом Севастьяновим.

Рядки «Молитви», які передають відчуття солдата на полі бою, з’явилися тоді, коли тривали найзапекліші протистояння за Донецький аеропорт, де були чоловік пані Люби — головний капелан Українського добровольчого корпусу «Правий сектор», священнослужитель УГКЦ отець Петро Бурак і друзі письменниці. Згодом на війну пішли й старші сини, повернулися додому торік після контузії.

Дзвінка Торохтушко — авторка поетичних збірок «Заквітну деревієм», «Звуки і знаки», роману «Масік», співавтор збірки патріотичної поезії «Голос крові» та збірника «Час В». Останні дві вийшли друком у 2015 році. Тоді ж побачила світ казка «Світлячок-охоронець», прототипом якої є загиблий боєць, який загинув в АТО, друг родини Андрій Дрьомін (позивний — «Світляк»).

У Трускавці зустріч з відомою письменницею організовують в рамках авторського проекту Анни Литвин «Перехресні стежки» за підтримки міського осередку «Просвіти».

Розмова про осінню симфонетику, про все, що болить і тішить з Дзвінкою Торохтушко розпочнеться о 16.00 в суботу, 30 листопада, у готелі «Оскар». До участі запрошуються усі, хто не байдужий до творчого слова, кому цікаво поспілкуватися і віднайти відповіді на запитання, які хвилюють…

77089345_2596883407057074_2586106933995896832_o.jpg

Социальные комментарии Cackle