18.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Для ремонту покрівлі у школі-гімназії Трускавець отримає додаткових 2 млн грн з ДФРР

Для ремонту покрівлі у школі-гімназії Трускавець отримає додаткових 2 млн грн з ДФРР

Наприкінці минулого тижня комісія конкурсного відбору Державного фонду регіонального розвитку Львівської області переглянула фінансування проектів, які реалізують за підтримки фонду і скерувала ще 2 млн грн на реалізацію проекту «Створення Регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі НВК «СЗШ №2-гімназія» у Трускавці.

Про це повідомив на апаратній нараді у міській раді завідувач відділу освіти ТМР Орест Лобик.

По суті, створення центру – це реконструкція та термомодернізація (утеплення) приміщення школи. Проект передбачає створення шатрового даху з мансардними приміщеннями, які необхідні для функціонування Регіонального центру, де будуть проводитись акції для дітей та молоді з метою пропаганди здорового способу життя.

За інформацією Ореста Павловича, нині швидкими темпами триває оновлення даху у школі-гімназії, працює чотири бригади ремонтників. Фініш масштабних робіт запланований на кінець цього року. До цього часу потрібно освоїти кошти, отримані на проект від Державного фонду регіонального розвитку.

Нагадаємо, що цього року місто-курорт, як і в попередні, продемонструвало низькі результати у залученні коштів з ДФРР й від участі в обласному конкурсі мікропроектів. Фінансування регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі НВК «СЗШ №2-гімназія – єдиний проект, який пройшов відбір. Торік на нього з ДФРР скерували 2 млн грн. А цього року Трускавець за підсумками конкурсу, які були оприлюднені у квітні, взагалі «пролетів» - усі подані проекти були відхилені.

Проте після спільної заява керівництва кількох міст Львівщини щодо начебто непрозорого формування рейтингового списку проектів-переможців регіональною комісією конкурсного відбору програм, що можуть реалізовуватися за коштами Державного фонду регіонального розвитку, відбувся перерозподіл фінансування на місцях і Трускавцю вдалося залучити 7 млн грн, тепер ще 2 млн грн.

Однак навіть цей результат виглядає більш, ніж скромним на фоні міст-сусідів. Так, Дрогобич цього року отримає понад 33,5 млн гривень з державного фонду для реалізації чотирьох проектів, які увійшли до переліку переможців, торік місто Котермака залучило понад 27 млн грн!

Зазначимо, що кошторисна вартість робіт зі створення у Трускавці регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі школи-гімназії становить 35, 4 млн грн. Відділ освіти міської ради за результатами відкритих торгів 13 жовтня минулого року уклав угоду на роботи з ТОВ «Західатомбудсервіс», яке запропонувало найдорожчу пропозицію серед учасників.

Відповідно до тендерної документації з суми контракту фірма отримає 2,5 млн грн прибутку, а на зарплати працівникам витратить 5,9 млн грн. «Західатомбудсервіс» зобов’язується реконструювати дах, перекриття, замінити вікна, реконструювати опалення, провести утеплення та термоізоляцію фасаду, облаштувати пандуси тощо.

Фінансування проекту передбачено у співвідношенні 70% на 30% з державного та міського бюджету Трускавця.

Ольга КУЦ
Социальные комментарии Cackle