13.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Дитячий хор «Кантус» трускавецької школи мистецтв - найкращий серед хорових колективів області

Дитячий хор «Кантус» трускавецької школи мистецтв - найкращий серед хорових колективів області

Ще одна перемога! Дитячий камерний хор «Кантус» трускавецької школи мистецтв здобув Диплом l ступеня на обласному фестивалі-конкурсі хорових колективів «Творимо, співаємо, радіємо».

Організатором конкурсу є Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Заключний тур фестивалю відбувся у Львівському будинку органної  та камерної музики 10 травня. Конкурсанти мали виконати три твори, серед яких обов’язковим був твір Філарета Колесси «Ой, зацвіли фіялоньки».

Вже стало доброю традицією для хору «Кантус» бути найкращим! Колектив  проводить активну концертну діяльність, бере участь у фестивалях та конкурсах різних рівнів, у яких неодноразово здобував відзнаки. Так, у травні 2014 року «Кантус» став лауреатом I премії обласного конкурсу хорових колективів мистецьких шкіл у Львові, у червні 2015 року був запрошений до участі у святкуванні Днів Європи у Львові разом з такими відомими музикантами як Олександр Божик та квартет «Tenors BEL'CANTO», у травні 2017 року – лауреат I премії Всеукраїнського конкурсу «Трускавецька фієста».

Торік хор «Кантус» відзначив 15-річчя творчої діяльності. Незмінним керівником й диригентом колективу є Неоніла Кішкан, концертмейстером  Жульєтта Берегуляк. Пані Неоніла є автором гармонізацій та обробки окремих творів, які звучать у репертуарі дитячого хору «Кантус». Завдяки її наполегливості, праці, умінню віднайти і розвинути вокальні здібності учнів школи колектив досягнув високого рівня у царині хорового мистецтва. «Кантус» виконує духовні твори класиків, народні пісні та твори сучасних композиторів.

Ольга  КУЦ


FB_IMG_1557734974274.jpgFB_IMG_1557734814076.jpg
Социальные комментарии Cackle